273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

asortyment marketów

Poszukuje ekogroszka bezproblemowego w użytkowaniu. Mam dosc tego byle czego ze skladow – nic tam nikt nie wie skad pochodzi, jakie parametry itp. Mogę więcej zaplacic za jakosc ale musi być certyfikat nie sprzed 5 lat. Wazne żeby przyzwoicie się spalal. Najlepiej ze sklepu inetrnetowego. Ktos cos poleci?

Ja recze glową za ekogroszek Sztygar. Przyzwoite spalanie – pod wzgleem obslugi kotla bez niespodzianek. Popiol w normie do 7 % nie więcej a często nawet mniej. Prawidlowo spalam – konsultowałem ustawienia bo z komina tylko zarys smugi. Nie kopce nie truje i do tego firma czesc zysku przeznacza na sadzenie drzew

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.