Zarejestruj się na Adventure z DABROwent i sam się dowiedz.

Jak wentylować się na pustyni?

Venture Industries wraz z hurtownią wentylacyjno-klimatyzacyjną DABROwent z Bydgoszczy startują z konkursem sprzedażowym. Główną nagordą jest ekskluzywny wyjazd do Maroka dla 14 osób.

 

Jak odkryć tajemnice piasków Sahary?
Specjalnie na potrzeby konkursu powstała strona internetowa www.dabrowent.pl/adventure. Tutaj Klienci Venture Industries i DABROwent mogą dowiedzieć więcej o szczegółach inicjatywy.

Zasady są proste - każdy Kontrahent, aby przystąpić do konkursu, musi zarejestrować się poprzez formularz z powyższej witryny. Można go wypełnić on-line lub wydrukować i wysłać na adres siedziby DABROwent (Bydgoszcz, ul. Szajnochy 11).

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Zbieraj Dirhamy na bilet
Zabawa polega na zebraniu jak największej ilości Dirhamów, czyli konkursowej waluty. Punkty zdobywa się oczywiście dzięki robieniu zakupów w hurtowni DABROwent. Każdy asortyment posiada jednak inny przelicznik. Za każde 100 zł wydane na asortyment Venture Industries uczestnik dostanie 2 Dirhamy, 4 można zdobyć za zakup produktów powyższego producenta w formie przedpłaty. Hurtownia premiuje także zakupy pozostałego asortymentu z branży HVAC. Jednak za inne produkty można dostać tylko 1 punkt.

 

Punktacja, czyli zbieraj Dirhamy!
Za każde wydane 100 zł dostajesz odpowiednią ilość konkursowej waluty, nazwaną Dirhamami!

  • 100 zł netto wydane na asotryment Venture Industries = 2 Dirhamy
  • 100 zł netto wydane na asortyment Venture Industries  w przedpłacie = 4 Dirhamy
  • 100 zł netto wydane na inny asortyment HVAC = 1 Dirham
  • 100 zł netto wydane na inny asortyment HVAC w przedpłacie = 2 Dirhamy

 

Klucz do tajemnic Maroka
Organizatorzy konkursu do Maroka zabiorą aż 14 szczęśliwców, po 2 osoby z każdej firmy. Podczas wakacji na laureatów wyjazdu będzie czekała moc atrakcji, w tym wyjazd do Marrakeszu, gdzie poznają kulturę i kulinaria współczesnego Maroka, czy elitarna biesiada w wiosce Berberów, czyli ludności zamieszkującej tej kraj itp.

Konkurs startuje 30 maja i potrwa do 15 grudnia 2017 roku. Sam wyjazd organizatorzy zaplanowali na marzec 2018 roku.