265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Arcadia - świadectwo energetyczne

Czy ktoś może powiedziec cos na temat reklamowanego programu do sporządzania swiadectwa energetycznego - ARCADIA. Jak sie sprawdza? Dzieki

My z Galerii Moktotów jesteśmy lepsi i oferujemy lepszy dojazd i niższe ceny! Zapomnij o Arcadii.
Ci którzy się napalili, że będą kościć SIPER KASĘ na świadectwach energetycznych niech kupią sobie 0.7L a potem wytrzeźwieją!!!

Arkadia wydaje sie byc dosc dobrym programem do obliczania swiadectw energetycznych, przynajmniej lepszym od builddeska gdyz posiada opcje obliczen do chłodu,Problem pojawia sie gdy mamy projekt budynku z pomieszczeniami o róznych pomieszczeniach i pracyjących w róznych od siebie trybach.Tu juz niestety nie mozna liczyc na program.No chyba ze jeszcze sie w tej materii cos zmieni.
A wy z galerii,ehh ze stolycy jak zwykle jestescie żałośni!

Dzieki za podpowiedz

Powiem krótko, dajcie sobie spokój z programami ArCadia to dziadostwo jak leci. Zakupiłem programy z tej firmy od Intersoft i teraz ciągle pojawiają sie problemy i nie idzie na ich pracować. Teraz muszę ich pozwać do sądu żeby kasę odzyskać bo nie mają zamiaru normalne kasy oddac. Pozdrawiam

Uważaj na te programy z ArCiadia to to dziadostwo. Kupiłem z tej firmy programy i teraz nie mam na czym pracować same jakieś błedy zawieszanie sie. teraz ich pozywam do sądu żeby oddzyskać kasę. pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.