273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Agresja Admina

Mam pewną uwagę i sugestię dla Admina zarządzającego tym forum a w szczególności do sekcji Humor-u;
1
kasowanie postów jest oburzające i nawet w komuniźmie - wykreślano odpowiednie słowa czy zdania z przypiskiem CENZURA.
Tutaj Admin po prostu po prostacku kasuje całe posty.
2
Jeśli Adminowi nie podoba sie post - to powinien kasować go z uwagą (pozostawioną na Forum) ,że z jakichś tam powodów post został usunięty.
Szanowny Adminie !!!
- FORUM - TO NIE JEST PIASKOWNICA !!!- gdzie można skasowac jedną BABkĘ Z piasku i postawić nową.
TO JEST PUBLICZNE WYRAŻANIE MYŚłI FORUMOWICZÓW , CO DO KTÓRYCH PO PROSTACKU ADMIN INGERUJE KASUJĄC JE według własnej oceny.
ADMIN nie jest tutaj moderatorem i prosze o tym pamiętać!!.
3
Nie jesteśmy dziećmi. Łopatkami po głowie się nie bijemy i jeśli CHCEMY MIEĆ TAKIE POSTY JAKIE PISZEMY - TO ADMINOWI NIC DO TEGO !!!
Chyba ,że na forum ktoś sie wpisze ,że jest to nie wskazane - a TAKICH postów nie widzimy adminie, WIĘC proszę TROCHE WIĘCEJ KULTURY!!! w zarądzaniu HUMOREM
4
W SEKCJI humor w ostatnich miesiącach wykasowane zostało ok 4 moich postów, nie liczę postów skasowanych od innych forumowiczów.
Czy ADMIN myśli ,że my tego nie widzimy?
5
MOże ADMIN przekaże nam reguły do sekcji HUMOR i powie nam
co mamy pisać , ile błędów ortograficznych możemy zrobić , jaką interpunkcję i w ogóle określi tematykę Humoru ; np; dowcipy nt wentylatora czy hałaśliwej sprężarki, albo dudniacego kanału i rzężacej kratki nawiewnej. Bo to są chyba tematy bardzo ciekawe?...?
Niech ADMIN nam powie kto z kim może wymieniać się postami i kiedy możemy zrobić przerwę na siusiu.
Więcej, niech ADMIN sam pisze posty i na nie odpowiada po myśli moderatora - w taki spośób, aby WSZYSCY z działu wentylacja.com.pl byli zadowoleni, bo zdanie Forumowiczów jak widać nie ma tutaj większego wpływu.
6
Jak ADMIN nie jest w stanie moderować tego forum z KULTURĄ - to niech albo da sobie spokój, albo skasuje całą tą sekcję - to przynajmniej wiemy, gdzie stoimy.
UWAGA DO ADMINA
Jak ten post będzie skasowany , to będę go puszczał aż do skutku, aż go każdy przeczyta i zrozumie ,że ADMIN działa niezgodnie z duchem i zasadą na tym forum.

brawo dla Admina, Wally - twój niskiego polotu "dowcip" -odzwierciedlający twój poziom, przesiąknięty wulgaryzmami -który został skasowany, to nie miejsce na naszym forum.
Humor - to coś - co ma bawić, a nie obrażać.
Wally udzielaj się w innym zakresie - tam gdzie się znasz, mam nadzieję iż znajdziesz jeszcze takie miejsce.
A swoją drogą to żenujące żeby prezes Wally promował swoją osobą tak niskie wartości etyczne - w biznesie nie tędy droga by zjednać sobie partnerów.

A prezes Kaczyński??? wysokie wartości??? czy wartość wzrostem mierzysz .... Giertych

HEHEHEHEHEHEHEH :D:D:D:D:D

Tomaszu - to jest tylko twoja opinia.
Reszcie forumowiczów może to sie podobać,
a ty nie musisz czytać tych dowcipów.
I nie wylatuj tutaj mnie z prezesem, bo prezes też człowiek i musi się pośmiać.

Wally - gorzej jak prezes się poniża niskim poziomem dowcipów, a jak nie chcesz czytać krytyki - to nie pisz bzdur

Zrozum przygłupie, że TUTAJ nie chodzi
O MÓJ POZIOM INTELEKTUALNY ,
ALE O ZASADĘ KASOWANIA POSTÓW PRZEZ ADMINA
Czepiasz się jak łysy burek nogawki pacanie, a nie rozumiesz co Admin wyczynia na Forum.
Zaskocz na lepszy poziom....

jako Wally, "jesteś dla mnie zerem" - jak powiedział znany polityk, jako prezes firmy Koss - żenada, wstyd dla firmy, i tracisz teraz jedną z kupującycj u ciebie firm

Do mojego osobistego poczucia wartości możesz dodać na forum cały słownik negatywnych przymiotników i mnie to nie rusza.
Wiem kim jestem, co zrobiłem dla branży i co dalej robię.
Kupowac możesz sobie gdzie chcesz i cokolwiek - nie wyzwolisz we mnie poczucia "głębokiej straty" z powodu jednego pomyleńca na forum.
A jak ty jesteś taki święty - to zamiast brandzlować się w wentylacji , może byś poszedł do klasztoru i zrobił się księdzem.
Jesteś sfrustrowanym pacanem, nie potrafisz rozwinąć polemiki do Admina i zbaczasz na personalny tor, zamiast zająć się problemem;
- DLACZEGO Admin traktuje nas wszystkich jak dzieci w piaskownicy?.

Wally, pewna kultura obowiązuje. Wyzwiska w poście, kwalifikują go do wycięcia. To tak a propos tematu.

olo co to jest wyzwisko (teraz)??? Cham, warchoł... ?

Szanowny OLO , czy "zero" jest lepsze od pacana?
Ale nie o to tutaj chodzi.
Mamy tutaj , jak zwykle, osobiste ataki, a na 11 postów ani jednego , ktory by dał swoją opinie na to co robi Admin.Czy ADMIN robi dobrze kasując posty bez powiadomienia?, czy też nie?
Oczywiście nie mam problemu z tym, aby Admin kasował nie które posty czy zdania, bo stopień oceny może być różny dla różnych stron.
NATOMIAST - wykasowany post powinien mieć notkę o ingerencji Admina. Taka jest moja opinia.
Nasze forum jest forum branżowym i małolaty tego nie czytają, więc trudno ocenić czy wulgaryzmów jest za dużo czy też nie.
Na tym polega Humor ,że czasami jest tam więcej słów niecenzuralnych , niż w normalnej konwersacji.
Taka dyskusja jest dyskusją konkretną co do tematu, którego , oprócz mnie, nikt nie stara sie rozwinąć.
Osobistych aluzji i ataków sfrustrowanego faceta , (który ponoć mnie zna, ale ja jego nie) nie mogę tolerować jaką róznorzędną dyskusję dla obu stron.

Wally ma całkowitą rację. Jest to lekceważenie uczestników forum. Tym większe, że Admin nawet nie raczył odpowiedzieć. A najgorsze, że uczestnikom forum jest to obojętne.

Od jakiegoś czasu forum jest zaśmiecane spamem i linkami do podejrzanych stron. Reakcja admina żadna. W zestawieniu z błyskawiczną reakcją na wierszyk Wallego jest to conajmniej dziwne.

No nareszcie sensowana dyskusja.
Oczywiście, że admin robi co chce i to bez kultury dla forumowiczów.
Ostatnio W sekcji HUMOR też wykasował parę dowcipów bez powiadomienia.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.