273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

agregaty chlodnicze absorpcyjne

sorry literowke walnalem - mialo byc BROAD!!!

nie chciało mi się wszystkiego czytac ale masz tak:
Poznań - elektrociepłownia Dalkia - Broad zasilany parą,
Zakopane - ciepło z silników spalinowych gazowych - Thermax
Mszonów - sanyo - woda geotermalna na parownik (zasilanie desorbera - posrednio gazem)
Pyrzyce - nie pamiętam - chyba metan z kopalni spalany w silnikach (nie jestem pewien czy to pyrzyce).

Przyznaję się - w Elektrociepłowni Poznań jest agregat absorpcyjny YORKa (a nie BROADa).

Teoma zainstalowała i uruchomiła w Polsce ponad 20 agregatów absorpcyjnych na bromku litu o łącznej mocy chłodniczej ponad 30MW. Najwieksze z nich są o mocy 5.2MW każdy, źródłem ciepła jest para, mniejsze zasilane są gazem ziemnym lub gorącą wodą. Teoma posiada także serwis i pracowników działu handlowego przeszkolonych w fabryce i dysponuje wystarczającą wiedzą teoretyczną i praktyczną do sprzedaży i obsługi tych urządzeń.

Teoma zainstalowała i uruchomiła w Polsce ponad 20 agregatów absorpcyjnych na bromku litu o łącznej mocy chłodniczej ponad 30MW. Najwieksze z nich są o mocy 5.2MW każdy, źródłem ciepła jest para, mniejsze zasilane są gazem ziemnym lub gorącą wodą. Teoma posiada także serwis i pracowników działu handlowego przeszkolonych w fabryce i dysponuje wystarczającą wiedzą teoretyczną i praktyczną do sprzedaży i obsługi tych urządzeń.
Gratulacje. Widze, ze w koncu ktos zaczal promowac urzadzenia absorpcyjne.

Firma Teoma ma już kilkanaście agregatów na Bromek i każdy z nich ma grubo ponad 1 mega a i są ponad 5 mega,zasilane parą lub gorącą wodą

Firma Teoma ma już kilkanaście agregatów na Bromek i każdy z nich ma grubo ponad 1 mega a i są ponad 5 mega,zasilane parą lub gorącą wodą
Strasznie to tajemniczo brzmi. Można prosić o więcej szczegółów?

przeszkoleni . . ., a jak jest problem to przyjeżdża Pan Chińczyk

a gdzie Panie Zbyszku byl ten problem, ze przyjechal Chinczyk??

Co w tym tajemniczego,absorbcja to przyszłość,dokładnych danych nie znam jestem związany z chłodnictwem a absorcja mnie interesuje i zbieram informacje,opinie i kontakty,znam nawet już osoby które od paru lat serwisują i naprawiają takie agregaty ale wolą pozostać anonomowi.

Firma Teoma ma już kilkanaście agregatów na Bromek i każdy z nich ma grubo ponad 1 mega a i są ponad 5 mega,zasilane parą lub gorącą wodą
Strasznie to tajemniczo brzmi. Można prosić o więcej szczegółów?

Firma Teoma ma już kilkanaście agregatów na Bromek i każdy z nich ma grubo ponad 1 mega a i są ponad 5 mega,zasilane parą lub gorącą wodą
Strasznie to tajemniczo brzmi. Można prosić o więcej szczegółów?

Z tego co słyszałem to kopalnie i koksownie a jak jesteś tak stasznie ciekaw to zkontaktuj się z teomą.I jestem ciekaw dlaczego nik nie porusza tematu szkodliwości bromku dla organizmu ludzkiego.

słyszałem ze broady mają tylko jedną wadę - nie działają

TO dodam w fabryce papierosów BAT w Augustowie też są chyba 2 jednostki absorpcyjne o mocy kilku MW chyba amoniakowe Yorka. Zainstalowane z 10 lat temu.
pk

a to ciekawe Panie dd, u nas w Poznaniu pracuja kilka lat i jakos bez zarzutow...

a to ciekawe Panie dd, u nas w Poznaniu pracuja kilka lat i jakos bez zarzutow...
Działają te o mocy 23 kW...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.