2018-09-06 10:12
#1
2018: Zmiany w Clima-Produkt
Odpowiadając na wszelkie informacje na temat firmy Clima-Produkt, które zamieszczane są na portalu, w imieniu Pracodawcy chcielibyśmy oficjalnie poinformować, że od 11.06.2018 właścicielem Clima-Produkt jest Grupa Klima-Therm. Informację tę można potwierdzić sprawdzając aktualny KRS Spółki: 0000135132.
Dodatkowo informujemy, że po zakupie przez Klima-Therm wniosek o upadłość został formalnie cofnięty przez sąd a nasz zakład produkcyjny niezmiennie mieści się w Pszczółkach przy ulicy Żuławskiej 6. Aktualnie korzystamy z pełni mocy produkcyjnych i pracujemy nad zwiększeniem efektywności zakładu dzięki potencjałowi, jaki wniósł Klima-Therm. Terminy realizacji zamówień uległy skorceniu, nawet do 5 tygodni.
Osoby, które chciałyby aplikować do Clima-Produkt zapraszamy do składania dokumentów – aktualnie intensywnie zatrudniamy nowych pracowników, zarówno na stanowiska produkcyjne, biurowe i techniczne. Oferujemy umowy o pracę, jasne zasady wynagradzania i premiowania, standardy w zakresie polityki personalnej i benefitów. Zapraszamy!

W celu uzyskania pełnych informacji zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.climaprodukt.com
  • 1