Od czerwca br. spółka Clima-Produkt ma nowego właściciela - firmę Klima-Therm, która przejęła obowiązki wynikające z bieżącej działalności polskiego producenta na rynku w Polsce. W dniu 31 lipca br. nastąpiło uprawomocnienie decyzji Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ wpisem do KRS, na mocy której Klima-Therm Sp. z o.o. stała się 100% udziałowcem Clima-Produkt Sp. z o.o. W konsekwencji sformalizowanych zmian właścicielskich powołany został nowy Zarząd.

Clima-Produkt


Na czele Zarządu firmy Clima-Produkt stanął Daniel Jaśkiewicz, założyciel Grupy Klima-Therm i większościowy właściciel podmiotów powiązanych. Członkami Zarządu zostali Piotr Świerczek i Piotr Winiarz. 

- „Piotr Świerczek oraz Piotr Winiarz są osobami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, popartym wymiernymi sukcesami. Dali się poznać jako ludzie o znakomitym wyczuciu rynku i wysokich kwalifikacjach managerskich – mówi Daniel Jaśkiewicz, Prezes Zarządu. - Jestem przekonany, że obaj Panowie sprostają wyzwaniu, jakim jest zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi obejmującymi produkcję, sprzedaż oraz dalszy rozwój spółki.”

 

Piotr Świerczek (42 lata) jest Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za pion techniczny. Jest on absolwentem Politechniki Zielonogórskiej. Z branżą związany jest od 1998 roku, skupiając całą swoją uwagę na technologii produktu i nadzorując procesy R&D w kilku firmach produkcyjnych, również w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Przez ostatnie 11 lat prowadził własną działalność biznesową w randze prezesa zarządu firmy Quatrovent.

Piotr Świerczek

Piotr Świerczek


Piotr Winiarz (44 lata) jest Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za dział sprzedaży. Z branżą związany jest od 1996 roku. Swoje doświadczenie oraz kompetencje zawodowe zdobywał w renomowanych firmach branży HVACR, a swój profil managerski budował na stanowiskach handlowych i technicznych różnego szczebla. W ostatnim czasie, wspólnie z Piotrem Świerczkiem, zarządzał spółką produkcyjną Quatrovent.

Piotr Winiarz

Piotr Winiarz


- „Planujemy, po operacyjnym wdrożeniu się w obecne obowiązki, odbudować dawną pozycję silnego gracza na rynku jakim z pewnością był, a wierzymy że znowu będzie, Clima-Produkt. Będziemy rozwijali ofertę handlową, w oparciu o innowacyjne produkty oraz rozwiązania spełniające rosnące oczekiwania Klientów względem jakości i dostępności urządzeń” – komentuje Piotr Winiarz.

 

Więcej o firmie Clima-Produkt