273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja sali przedszkolnych

Jaka obraza, dyskutujemy. Ale masz rację Twje argumenty są rzeczowe i oparte na nowych badaniach i ustępuję przed tak wnikliwą analizą nie będę giną za wentylacje.

Zamiast stosować argumenty al-Qaidy Andrzeju odpowiedz na proste pytanie co jest powodem tak dynamicznego wzrostu zachorowań na alergie?

Znowu winni mężczyzni... nie odpowiadamy tylko za trzęsienie i gradobicie. Druga Kinga Dunin...

Mam czasem wrażenie, że Flex to kulturalniejsza (nie robi tylu błędów literowych i ortograficznych) emanacja Wentylka

Może to ten który już miał do tej pory wiele wcieleń a ostatnio zamilkł :>)

Patrz Pan, a ja myślałem, że wszystkiemu są winne te plamy na słońcu co się 15 lat temu pojawiły. Ale wiem na pewno, że bezrobociu winny jest Balcerowicz a pijaństwu sklepy z wódką a niechcianym ciążom bociany. Nie ma jak proste recepty.

Taaa, reinkarnacja, mocna rzecz... kuna jego giętki wentylek dmuchany ;-)))))

Zastępowanie wiedzy inwektywami bardzo mnie cieszy, znaczy to, że do niektórych zaczyna docierać.

co Ty uważasz za inwektywy ?? Czyżby znajomość trudniejszych słów języka ojczystego była na poziomie wiedzy o alergiach ? Możesz tylko pomażyć o tym, że będę próbował Cię obrażać.

Przecież my się tylko nie zgadzamy a nie obrazamy, chodzi mi o Pana Andrzeja z Systmairu, i jego knwulsje, i metody z wieczornych "Faktów" z obcinaniem głowy włącznie.

Szanowny Wentylku. Z faktu, że Andrzej powołał się na nasz produkt (przewietrzak VTK) wynika tylko tyle, że zna On nasze produkty, znajduje je jako użyteczne i być może stosuje. Nic natomiast nie wskazuje że Andrzej w Systemair pracuje. Doprawdy, nikt z nas nie posunąłby się do gróźb obicia Tobie ryja, o czynach nawet nie wspominając. Sądzimy, że jeżeli bezpośrednio zwrócisz się do Andrzeja, to On wyjaśni Ci, skąd i z czym do Ciebie przychodzi. Dlatego uważamy za właściwe zwrócić Ci uwagę, iż wymienianie nazwy naszej firmy w tym kontekście było niestosowne z Twojej strony. Wobec tego ufamy, iż jako kulturalny uczestnik tego forum nie będziesz ociągał się z zamieszczeniem właściwie sformułowanego postu ze sprostowaniem i przeprosinami..
Z wyrazami szacunku SYSTEMAIR.

Najmocniej przepraszam, fakt wyciągnołem zbyt daleko i niczym nie poparte wnioski.

Wentyl, Systemair to fajna firma gdzieżby oni Andrzeja przyjeli!? No może do pióra... tam jest sporo terenu.

Panie Andrzeju. Niepotrzebne nerwy. Przecież każdy myślący trochę człowiek domyśla się z kim ma doczynienia (Flex & Wentylek). Ci panowie budowy z bliska nie widzieli i nie negocjowali z inwestorem kosztów instalacji, a co najważniejsze uważają że po kilku wykładach posiedli całą inżynierską wiedzę.

Przed montowaniem zawsze się negocjuję. Ostatnio rekuperator 900m3 z izolowanymi kanałwmi i anemostatami zamontowałem w przedszkolu prywatnym (okło 40 osób) za 9000 zł komplet. A może ty Grzesiu jako fachowiec odpowiesz na to proste pytanie, które zadałem Andrzejowi, który, zamiast odpowiedzieć umie tylko ubliżać.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.