273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja sali przedszkolnych

Flex nie wkraczaj w kompetencje medycyny, bo akurat alergia ma zupełnie inne podłoża niz przypuszczasz.
Twoje twierdzenie zostało wręcz wysmiane przez moją zone która jest lekarzem i wie troche wiecej o alergii niz pierwszy lepszy instalator Flex.
Zakładac wentylacje to wy potraficie ale powielając schematy z instrukcji montazu.
Zycze owocnej pracy i mało skarg inwestorów jezeli to mozliwe.

Zapraszam wraz z niedouczoną żoną na kolejne listopadowe spotkania "Problemy jakości powietrza wewnętrznego w Polsce" organizowane przez PW.

A co po twojej wiedzy jest przyczeną ogromnego wzrostu zachorowań tego typu w ostanich 15 latach, jak nie źle projektowana wentylacja a co zatym idzie stężenie Penicillinum itp na które biocydy już prewie nie działają.

Flex z Wentylkiem dobraliście się jak w korcu maku. Jakie to szkoly pokończyliście, że wypowiadacie się tak autorytatywnie na temat alergii ? A może jak typowy mieszkaniec naszego kraju znacie się prawie na wszystkim ? Wystarczy przeczytać jeden artykuł, być na jednej konferencji i już można publicznie obrażać ludzi ! Czy wasza wiedza na temat wentylacji jest tak samo ugruntowana i udokumentowana jak na temat alergii ? A nie chcielibyście się zająć operacjami na otwartym sercu ? Z waszą wszechstronnością i zdolniościami z pewnością osiągniecie oszałamiający sukces.

A nie poto są tego typu "Forumy" Drogi Gnom by wolał aby się wszyscy zgadzali a nasza POLITECHNIKA zawsze miała rację.

za to stwierdzenie FLEX powinienem ci w ryj przywalić. Nie bedziesz tu nikogo obrazał a tym bardziej mojej zony.
Zapraszam na ubita ziemie rozstrzygnąc to po męsku (jeśli masz odwagę skur..............).
Odpisz to sie umówimy. Z przyjemnoscią przyjde i nie zapomnij swego kolegi to ci WENTYLKA w dupę wsadzę

Człowieku zajmij sie tym czym umiesz czyli lezeniem i piciem piwka. Z głupoty sie nie wyrasta a szkoda może przed emerytura miałbys inteligencję na poziomie człekokształtnych.

Ta ostatnia wypowiedź dotyczy wentylka

Panowie, az przykro. Jak pewnien Anglik pracujacy w pl mi powiedzial: Polkom wstyd za Polakow. Wasze zachowanie wprost z przedszkola a wiedza nie lepsza. Piszcie kontrety. Wymiencie sie nr telefonow lub e-mail adresami i wyzywajcie sie poza forum.
Naprawde wstyd. Szkoda ze wyksztalcenie nie idzie w parze z resza.

Nie unoś się niewiedza denermuje to niezbity fakt. to że większość myśli inaczej niż ja.. bolszewizm już się skończył. Znam ludzi z których się tacy jak Ta Andrzeju śmieli jak 15 lat temu wprowadzali wentylowane kalenice, fundamenty czy rekuperatory. Ja tylko montuję, ale wiem, że tam gdzie jest wentylacja nadciśnieniowa nikt nie choruje a jak miał alergię to jak ręką odjoł. Wolę być neandertalczykiem z rozumem niż powtarzać głupoty głoszone przez większość.

Naprawę byłoby w fajnie gdyby wszyscy wszystko wiedzieli i grzecznie pisali i forum było nudne jak kluchu z olejem.

Szanowna Pani są duże róznice w poglądach, jest grupa osób które montują wentylacje nadciśnieniowe. Chodzi o to by Pani w swoim mieszkaniu czy domu wiedziała skąd powietrze się bierze, a w dalszym planie gdzie zepsute wychodzi. Jest też narazie liczniejsze grono projektujących wentylacje po staremu, grawitacyjne czyli podciśnieniowe. Często wspomagane wentylatorem w łazince czy w kuchni czego robić nie wolno (PN-83/B-03430/Az3:2000 punkt 4.2).Wentylacja taka umożliwia "cofkę" robiąc podciśnienie w lokalu, "wchodzą" wtedy np. zarodniki grzybów pleśniowych w stężeniu groźnym dla zdrowia.

....

Taki dzień, że niebardzo jest co robić.

Nie bede sie wdawala w dyskusje bo to nie moj poziom. Roznica w zdaniach moze byc, ale przekazywanie ich to inna sprawa. Ktos zadal kontretne pytanie a wy schodzicie na temat zony i jej obrony, oczywiscie po mesku. Tam wasz rozum?
Redakcjo - czy to nie mialo byc forum na poziomie? Czy to zwykla czateria ludzi z opiniami ktorych nikt nie chce sluchac?
Nic dziwnego ze polski HVAC lezy.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.