273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Szukam rzeczoznawcy do sprawdzenia wentylacji w mieszkaniu

Tak ci wszyscy lokatorzy i właściciele mieszkań są pewni, swojej interpretacji problemu. Ale czy swoje zdanie jest ważniejsze od kilkunastu letniej praktyki kominiarskiej!! Uczymy się wiedzy 10 - 12 - 18 lat przewyższamy magistrów, a i tak osoba która niema nic do powiedzenia gada najjjj więcej>> MMMMM

nie wiem w czym przewyższacie, ale jak cię czytam to niedobrze mi się robi

No nic dodać nic ująć panie mgr. tylko Ci panowie i panie pisząc(Kominiarze, KOMINIARKI) iż PRZEWYRZSZAJA wiedza ....mają na myśli iiiiżżżż na swój DYPLOM UCZAAAĄ SIĘ i PRACUJĄ PARENAŚĆIE LATTTT. BORZE!!! MÓJ SYN MA WIĘCEJ OGŁADY NIŻ TY. NIEBĄDZ ZLOŚLIWY CZŁOWIEKU MASZ PROBLEM A MORZE TRAFIŁEŚ TAM GDZIE NIEPOWINIENEŚ!!!!!!!!!!!!!!!

się towarzystwo rozgadało ... ;) Mam pytanie.. bo rafał w jednym miejscu napisał ze z jednej wentylacji powietrze jest wydmuchiwane... czy to aby nie jest zle??!! czyli cale zanieczyszczone powietrze przez sąsiadów trafia do niego...

Kominiarze mają prawo kontrolować i czyścić kominy, również wentylacyjne. I nic więcej. Jest to wprost w prawie budowlanym określone. Na pewno nie wolno im oceniać i wydawać opinii o instalacjach wentylacyjnych. Takie opinie mogą wydawać tylko osoby z odpowiednimi uprawnieniami.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.