273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie podłogowe powietrzne

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=32400&postdays=0&postorder=asc&start=0
to namiary na forum poczytajcie o tym bo takich bredni jak tutaj to ja o legalett jeszcze nie slyszalem panie T.B :)

http://legalett.rakentaja.fi/index.asp?s=/artikkelit/idea.htm
Z trzech systemów ogrzewania lagaletowskiej płyty fundamentowej najlepiej sprawdzają się kable, precyzja sterowania, strefy, najniższy koszt montażu i eksploatacji, niezawodność i możliwość uzyskania 40kWh/m2 rocznia.
Cieszę się z Pana komentarzy, łabędzi śpiew ginących dinozaurów.

Hahahaha....Zal d*** sciska ze innym sie wiedzie? Szczerze powiedziawszy zycze sobie wiecej takich lat z takim obrotem jak w zeszlym roku czy w pierwszych miesiacach tego. Wg pseudo logiki brzecza powinienem z roku na rok tracic klientow, powinno byc gorzej, ciezej, a jest wiecej, lepiej i lzej. Niezle jak na ginacego dinozaura. Ale wiem wiem, z rekuperatorkami sie udalo juz od 1990, z izolacja tez sie udalo to uda sie i z nami. Powodzenia w walce z wiatrakami i wlasnymi fobiami. Przy odrobinie determinacji nie skonczy pan w psychiatryku bojac sie wlsnego cienia.

Cieszę się, że dociera!

Ze niby co dociera? Jak narazie dotarlo tylko ze jestes koziolek-matolek (niepotrzebne skreslic) z mierna wiedza w jakimkolwiek temacie. Cala reszte pana wypowiedzi traktuje jako brednie schizofrenika jesli jeszcze sie pan tego nie domyslil.

Wojtek szkam rekuperatorków w zasłużonej firmie a tu....
http://www.flopsystem.pl/index.asp?Block=Ten&IDOferty=4&nrtext2=14
myślisz, że tb wyląduje w psychiatryku?

Dzień dobry,
Właśnie przymierzam się do budowy domu i zastanawiam się nad sposobem ogrzewania. Kontaktowałem się z Legalettem, przeszukałem internet (dużo ciekawych info nt. tego systemu znalazłem na forum muratora) no i znalazłem też tą stronę z Pana wypowiedzią. Wiem, że wypowiedź już nie jest zbyt aktualna, ale chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość spotkania z właścicielem domu, o którym pisze Pan w swoim poście (chodzi mi o Pana z okolic Kampinosu)??
Myślę, że rozmowa z użytkownikiem takiego systemu orzewania, pomogłaby mi rozwiać wątpliwości.. :)
Prosze o kontakt na e-mail: czarekp@interia.eu
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Cezary

Mała uwaga. Kanały tranzytowe nie muszą przegrzewać pomieszczeń, wystarczy je zaizolować termicznie na tych odcinkach.

Jestem właścicielem domu z systemem "Legalett". Właśnie rozpoczynamy sprawę sądową - nie grzeje 1/3 powierzchni domu. Bład projektowy. Ostrzegam.

Czy mógłbyś rozwinąć problem? Czy nie położyli pod 1/3 domu rur czy coś się zatkało, czy źle obliczyli moc grzałek, czy jakiś potworny mostek termiczny schładzał płytę? Przymierzam się do tej płyty i każdy szczegół mnie interesuje.

Krystian!
Napisz coś więcej, bo rzuciłeś hasło, które może oznaczać dużo lub nic. Kto Ci wykonywał fundament? Czy bezpośrednio Legalett Polska czy podwykonawca?
Ko coś zchrzanił, przeoczył, źle wykonał...?
Czekamy

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.