273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

naprawa junkers opalia C11E

... nie pamiętam....
A pamiętasz o przeglądzie rejestracyjnym samochodu?
Zakoduj sobie, że jako właściciel/użytkownik tego urządzenia (tutaj: Opalia), jesteś zobowiązany do zlecania corocznych jego przeglądów. Możesz także poprosić serwisanta, aby pamiętał o tym za Ciebie. www.saunierduval.pl zakładka serwis lub infolinia 0 801 80 66 66.
Co do kupna nowego: nie wiem, czy warto- też "padnie" od naszej zasyfionej wody ( gwarancja nie obejmuje tego typu usterek), też będzie chiński moduł sterujacy jak w pozostałych, itd. W tej technice poza designem od około 10 lat zmieniły się zaledwie drobiazgi. Zleć przegląd i naprawę Autoryzowanemu i Opalia podziała jeszcze długi czas. Opalie weszły na rynek w 2000, zeszły w 2006/7 roku. Serwisuję te "grzejniki". Choć trochę duże, to bardzo udane i napisałbym nawet że lepsze od tych nowych ( z konkurencją włącznie).
Pozdrawiam

wojtii to jaknie masz na nic czasu to ja chetnie ogarne twoj piec i twoja babe

Witajcie Mądrale!!
Dawno tu nie byłem, to i odpisuję z opużnieniem.
Może znacie dobry serwis z wrocławia, który mółby zrobić w miarę profesjonalny przegląd tego podrgrzewacza.
Dotychczas miałem do czynienia z fachowcami, którzy nawet narzedzi nie mieli, stąd i przekonanie, że "jeżeli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam".
Jężeli macie namiary na solidny serwis to prosze o pomoc, chętnie dam zarobić specjaliście.
Pozdrawiam

... nie pamiętam....
A pamiętasz o przeglądzie rejestracyjnym samochodu?
Zakoduj sobie, że jako właściciel/użytkownik tego urządzenia (tutaj: Opalia), jesteś zobowiązany do zlecania corocznych jego przeglądów. Możesz także poprosić serwisanta, aby pamiętał o tym za Ciebie....
Co do kupna nowego: nie wiem, czy warto- też padnie od naszej zasyfionej wody ( gwarancja nie obejmuje tego typu usterek), też będzie chiński moduł sterujacy jak w pozostałych, itd.
NIE MA ŻADNYCH przepisów prawnych nakazujących dokonywania odpłatnych przeglądów piecyka kąpielowego NA GWARANCJI, CZY PO GWARANCJI przez serwis :) Oczywiście dobrze wykonać przegląd dla własnego i sąsiadów dobra, ale nakazu prawnego NIE MA. Ktoś kto wypisuje takie rzeczy robi ludziom wode z mózgu i liczy na profity.
W dodatku automat sterujacy do Opalii z 2000 roku oprócz wyglądu i koloru...i na tym koniec podobieństw.
E-Sklep System Gaz www.systemgaz.com.pl
Forum dyskusyjne www.elektroda.pl

zamarzl mi biedny i poszla nagrzewnica...cos z niego wyciekalo ale....przestalo...pozatym musialabym kupic nowy ocieplany komin ...wiec chyba juz beda za duze koszty...szkoda mi go wiec jak ktos by chcial jakies sprawne czesci to bardzo prosze...
moj mail ...kasia.skrzypek@o2.pl
ps...a serwisanci sa do dupy...delikatnie mowiac.....

Witam was miło ,widzę ze macie same problemy z naprawa pieca gazowego ,tak to jest serwisy zajeły sobie to miejsce i biorą ogromne kwoty za wymianę jak to kosztuje parę złoty i każdy może sam sobie naprawić mający trochę pojęcia o piecach

kupujesz mały oring , który jest w pokrywie zesołu wodnego( tam gdzie iglica) wymieniasz i po kłopocie, nie słuchaj naciągaczy,pozdro

witam
Mam problem z junkersem , zaraz po zgaśnięciu palnika
junkers strzela i trzeszczy przez chwilę .
Co może być przyczyną

Ile kosztuje membrana do podgrzewacza Opalia C 11 E

Ceny katalogowe sprawdzisz i możesz kupić www.systemgaz.com.pl niezależny dystrybutor części zamiennych automatyki przemysłowej do wielu producentów kotłów i palników.

Części do Opalia c11e są dostępne przez serwis. Co za tym idzie, nie należą do tanich. Zdarza się, ze koszt naprawy sięga 400 zł - a cena nowego to 630zł.
W takim przypadku naprawianie nie ma sensu. Lepiej kupić nowy i mieć gwarancję na 2 lata.

A cene 630 znalazłem tu: http://sklep-podgrzewacze.pl/saunier-duval-opalia-c-11-e-gazowy-podgrzewacz-wody-s0010008801.html

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.