4 września Junkers-Bosch zorganizował dla swoich kluczowych partnerów biznesowych największe wydarzenie VIP w Gmachu Politechniki Warszawskiej.

W wyjątkowym spotkaniu uczestniczyło ponad 500 osób: instalatorzy, serwisanci, dystrybutorzy i projektanci współpracujący z marką oraz przedstawiciele mediów. Prezentacje urządzeń marki i bogaty program artystyczny sprawiły, że była to niezapomniana noc. Miejsce organizacji spotkania nie było przypadkowe. Politechnika jest kolebką wiedzy technicznej, niezbędnej do konstruowania innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń grzewczych.

Tematem przewodnim wydarzenia była zmiana. W trakcie wieczoru zaprezentowano, jak szybko organizacja dopasowuje się do potrzeb rynku i klientów, a w Auli Politechniki można było podziwiać najnowszą linię designerskich urządzeń Junkers-Bosch.

Początkowa czarno-biała scenografia miała nawiązywać do kolorystyki nowych urządzeń z frontami wykonanymi z hartowanego szkła, które na rynku dostępne są również w kolorze czarnym. To właśnie Junkers-Bosch jako pierwszy wprowadził urządzenia w tym kolorze do oferty. Wszystkie kolejne występy artystyczne zmieniały scenografię, która nabierała kolorów podkreślając aspekt zmiany. 

Niezwykły wieczór swoimi występami uświetniło wielu artystów i performerów. Uczestnicy podziwiali takie atrakcje, jak: teatr cieni, led logo show, pokazy taneczne i akrobatyczne. Nad głowami gości krążył sterowiec, który rejestrował obraz przekazywany na żywo na ekranie głównym. W finale na scenie wystąpiła Doda z zespołem the Virgin, a po jej koncercie pojawił się tort uświetniający 25 lat obecności na rynku marki Junkers.

Zabawa trwała do białego rana, dostarczając gościom wielu wrażeń, które na pewno na długo zostaną w ich pamięci.

 

Dowiedz się więcej