273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Kocioł kotły piec piece na miał,z podajnikiem,Malina DOMINO-PLUS,DOMINO-W,DOMINO-M,DOMINO-U

Witam! Wszystkim polecam kotły malina bez awaryjne świetnie wykonane. Mój instalator był zachwycony wykonaniem i postanowił współpracować z tą firmą. Chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Można przyjechać do firmy obejrzeć produkcję. Polecam

Kotły Malina jak i Malstal,oraz Malkot to chyba te same kotły.Wyglądają identycznie.
Czy ktoś się orientuje w tym temacie? Czmu są rózne cenowe na ich aukcjach jesli to te same kotły? Jaki kocioł mam wybrać by dobrze mi służył?

Bardzo proszę o opinię. Chodzi o kocioł z podajnikiem na pellet, do budynku mieszkalnego. Zależy mi na automatycznym podawaniu paliwa i intuicyjnym sterowniku. Macie coś na myśli, jakiś konkretny model?

To te same kotły chyba .Ale dziwne że wszędzie są inne ceny. Pewnie są zrobione z różnej stali.

Jaki dokładnie jest to budynek mieszkalny, o jakim metrażu? Bo wbrew pozorom ten szczegół jest bardzo istotny,wiec sprecyzuj go. Poza tym zastanówcie się nad pompą ciepła oraz ogrzewaniem podłogowy,,akurat tym sie zajmujemy wiec możemy pomóc i doradzić

Ja sobie chwalę mój kocioł z EKO-WITT'a . bardzo fajnie sprawnie działa, bez awarii. Firma też ma profesjonalne podejście do klienta i wszystko sprawnie przebiega. Przejrzyj sobie ich oferte, warto :)

Mam kocioł tej firmy DOMINO MW 27kw używam go już 2 lata jestem naprawdę z niego zadowolony . Co jakiś czas przeglądam forum i czytam jakie bzdury wypisują ,mieszkam w powiecie rzeszowskim dość daleko od producenta ,transport i obsługa rewelacja .Jak ktoś chce przepłacać to proszę bardzo, jak chcesz zobaczyć na własne oczy jak pracuje piec to pisz na ; walick@vp.pl

To lipa w najlepszej odmianie z obozu pracy..............................

W kwestii wyboru dobrego kotła grzewczego do swojego domu,to warto moim zdanie zastanowić się także nad innymi firmami,np na naszej stronie Elando.pl na pewno znajdziecie coś dla siebie,w razie pytań chętnie doradzimy.

Zapraszam do zajrzenia do naszej firmy. Jeżeli tak wygląda firma garażowa, to reszta kotlarzy w takim razie produkuje kotły w lepiankach.
Link poniżej:

https://www.google.pl/maps/@52.1194033,17.6200943,3a,75y,56.59h,81.73t/data=!3m7!1e1!3m5!1sWZc--gm6SrcAAAQZRQzGpQ!2e0!3e2!7i13312!8i6656?hl=pl

Pozdrawiamy
FABRYKA KOTŁÓW MALINA

Jeżeli ktoś szuka kotła na rok to powinien kupić kocioł MALINA. Tani ale na pewno nie dobry. Firma garażowa, wszystko w namiotach tylko czekać aż zwiną interes i żegnaj gwarancjo. Nie polecam. Można znaleźć kotły trochę droższe a dużo lepsze. Polecam kotły KONSTAL, SEKOM. Firmy, które istnieją od dziesiątek lat.

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz odpowiedniego kotła,pieca do swojego domu to chętnie pomożemy,ponieważ właśnie tym zajmujemy się na co dzień . jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel?

kolego tak reklamujesz te pleszewskiekotly.pl a co to za nawzwa firmy jak tam 300 zakladow ponad jest. na stronie zero o wlascicielu. balbym sie tam kupic

Kocioł 15kw ekogroszek malina mam 3 lata wiec co nieco moge powiedzieć
narazie nie mam z nim zadnych problemów jedynie z czujnikiem w czopuchu(temp. spalin wymieniony bez problemu,oraz silowniki teleskopowe od klapy zbiornika wszystko zostalo doslane bez problemu
kontakt z malina na 5 ,jakosc wykonania kotła nie budzi zastrzeżeń
palenisko awaryjne jest dla mnie dużym plusem ponieważ oprócz ekogroszkiem moge równocześnie palić drewnem (wrzucam kilka kawałków drewna drewno zapala sie od plomieni retora zauważyłem ,ze dzieki temu kocioł zuzywa mniej ekogroszku ponieważ jak kocioł pracuje drewno sie rozpala i podnosi temp.szybciej niż na samym weglu a po przekroczeniu tem.na kotle dmuchawa przestaje podawać powietrze to i drewno na ten czas przygasa. jedyne co bym zmienił to odglos z pracującego podajnika ponieważ nie jest cichy

pleszewo to bylo kiedyś podstawa do kupna dobrego kotla teraz jest tam zaglebie kotlarskie z 2-3 dobrych kiedys kotlarzy porobilo sie chyba wiecej jak 100 tylko ze ich jakosc nie jest taka jak tamtych kotlarzy tylko żeruja na ich zapracowanej opini i chwala sie ze sa z pleszewa albo z okolic nic pozatym!!! był czas ze w okolicach co chwile pojawialy sie firmy i znikały jak okazalo sie ze to szajs lub zmieniali nazwy to wlasnie teraz te wielkie pleszewo

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.