273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Kocioł kotły piec piece na miał,z podajnikiem,Malina DOMINO-PLUS,DOMINO-W,DOMINO-M,DOMINO-U

To chyba jakaś stosunkowo nowa firma bo nigdy o nich nie słyszałem.

A ja polecam kotły Biadała.firma z tradycją a nie jakaś nowa.

Na początku było wszystko ok, raz byli na serwisie, ale później po skończonej gwarancji zaczęli wymyślać z horrendalnymi kwotami za serwis... Znajomy mi naprawił kocioł za 30% ich wyceny. Ogólnie więcej bym u nich nie kupił. Przyznam szczerze, że kupiłem ze względu na cenę, ale żałuję... Firma-garaż

Dla mnie te kotły są ok.Dobra cena ,dobra jakość.Widać konkurencja nie śpi i pisze głupoty...

Kotły jak kotły,wszystkie podobne,ale firma ponoć tak jak pisał poprzednik nowa - tak usłyszałem jak byłem w Pleszewie od kotlarzy.Ja waham się nad kotłem od nich i kotłem od Jańczaka.Do zimy jeszcze chwila to muszę przemyśleć.

Użytkuje kocioł od Pana Maliny już 3 sezon.Jak dotychczas jestem zadowolony.

Kotły interesujące ale z tego co słyszałem to rzeczywiście ponoć nowa firma.Na allegro nie mają zbyt wiele sprzedanych produktów .Jednak zastanawiam się nad kotłem Malina(czyli tańszą wersją) a już dobrze znaną firmą Simar.(droższą opcją)Jednak boję się kupić w firmie która dopiero rozpoczyna sprzedaż.

Malina robi bardzo dobre kotły.używam go od 3 lat i pali się rewelacyjnie.

KOTŁY SUPER!!!!
Cena przystępna
Wysoka jakość produktu
Miła obsługa
Szybki transport
Estetyczne wykonanie
Bardzo POLECAM
NAPEWNO BĘDZIECIE ZADOWOLENI

Witam!
Szczerze polecam kotły MALINA
Fachowe doradztwo i naprawde dobre kotły.
Jednak tańsze nie znaczy gorsze i nie mówcie że to garażowiec.
To naprawde dobrze rozwinienta firma, Która rozwozi swój produkt nowymi dobrymi samochodami. Zaraz widać że to nie jakiś "paprak" tylko porządny producent.
Polecam,Polecam,Polecam

Mierna jakość i taki "se". Ani nie trzyma temperatury i za bardzo się palić też w nim nie chce. Gdybym mógł to bym nie kupował tego produktu.

To są jakieś kpiny ? Te pozytywne komentarze pisze jeden czlowiek pod adresem Firmy Malina.Nie dajcie się zwieść tej firmie ,Postawicie na jakość.Pozdrawiam Rzeczoznawca

Co to za firma jak nawet dodzwonić się nie mogłem.???

niedosyc firma gararzowa to jeszcze kretacz i oszusty .teraz nawet pod inom nazwa kotly sprzedaje.samochody nowe nic wspulnego niemaja do kotlow!to jest masowka a nieidealne

bzdury

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.