273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzatory LG ARTCOOL

no wiesz jak ktoś sie nie zna to tak pisze , uważam że dobra firma jest LG i nie ma co na niektórych uwagi zwracać bo sie nie zna i sie wypowiada

no więc przeglądam sobie dane techniczne LG ARTCOOL, patrzę na dopuszczalną długość instalacji i różnicę poziomów między jednostkami i co widzę...? nic!, nie podano! czemu? czyżby ze wstydu...?

no więc przeglądam sobie dane techniczne LG ARTCOOL, patrzę na dopuszczalną długość instalacji i różnicę poziomów między jednostkami i co widzę...? nic!, nie podano! czemu? czyżby ze wstydu...?

no więc przeglądam sobie dane techniczne LG ARTCOOL, patrzę na dopuszczalną długość instalacji i różnicę poziomów między jednostkami i co widzę...? nic!, nie podano! czemu? czyżby ze wstydu...?

a LG to badziewie i to nie tylko w klimatyzacji, ale w każdym swoim produkcie.

ty a miałeś ich jakiś sprzęt? jak tak to jaki

nie, bo staram się unikać kupowania badziewia. natomiast niedawno kupowałem telewizor i poświęciłem sporo czasu na wybór, LG też brałem pod uwagę. nie skupiałem się na firmie tylko na obrazie i LG były jednymi z najgorszych. lepiej wypadły nawet Daewoo. poza tym siostra ma kuchenkę mikrofalową - masakra... z klimatyzatorami natomiast miałem do czynienia na niwie zawodowej - jakoś kiepsko z autoryzowanymi serwisami chyba jest - i niestety, kaszana, fakt, że to były modele sprzed 3-5 lat, ale wyglądały jak sprzed 30. i tak też pracowały - jak stara, ruska lodówka.

wiec nie miałeś do czynienia z art cool? wiec nie powinieneś go krytykować tak jest moje zdanie

dużo w wawie jest widać na zewnątrz ich klimatyzatory ,na budynkach ,firmach

no ja nie jestem z warszawy ,bywam tam czasami i no widziałem ich kime na budynkach firm albo takie w oknach

no ja tez widziałam ale nie wiedziałam co to tylko znaczek LG , a to klima nie wiedziałam że takie też są

co do rodzajów klimatyzacji to jest ich sporo

z tym sie zgodzę ale ja sie nie znam tylko widzę właśnie na jakiś budynkach przy oknach barach i każde są inne

Różnorodność wyboru pozawala jak najlepiej dopasować klimatyzator do wnętrza pokoju czy biura i w ten sposób wykorzystać klimatyzator jako element dekoracyjny wnętrza.

o i to jest bardzo ładna wypowiedz

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.