273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzatory LG ARTCOOL

do kk acha ,ale wiesz ja niemowie czy jest super czy nie super chodzę po forach wszedłem zobaczyłem napisałem i tyle teraz rozumiem o co ci chodzi :)spoko pozdro

siema ja znam takiego, marki nie podam ale historia jest ciekawa,klient poprosił mnie o dostarczenie i zamontowanie taniego klimatyzatora tak na 20 m w perspektywie montaży miało być więcej więc sie zgadzam szukam sprzęcicha ,znajduje za 800zł netto ok przedstawiam klientowi propozycje, jest zgoda tanio ,szybko. bezboleśnie dla portfela montuje urządzenie czynnik chłodniczy 410A podłączam manometry a tu lipa niecałe 4 bar 410 tylko na nalepce specyfikacyjnej .
OCZYWIŚCIE CHIŃCZYK pozdro

a co było? R22? po czym, poznałeś?

1 -ciśnienie może być za małe dlaczego?mało czynnika
2 inny czynnik niż jest w specyfikacji
3 sprężarka jest bardzo często opisana

widze ze nie ma co jakiejs taniochy kupowac tylko jakis sprawdzony sprzet

no tak po prostu takie rzeczy kupuje sie już sprawdzone ,bo przecież nie kupujesz na miesiąc tylko na lata

zgadzam sie a kupić coś nie tete to nie ma co kasy tracić ja uważam a mam do tego prawo że LG jest sprawdzone i jest ok

tak tak potwierdzam i jak najbardziej zgadzam sie z wasza wypowiedzią stawia tylko na sprawdzone

dodatkowo klimatyzatory LG mają sprężarkę inwerterową co zapewnia oszczędność energii

witam większość urządzeń posiada sprężarki inverterowe i tańsze i wysoka póła chodzi o to że mocną stroną LG jest cena
oczywiście w hurcie do tego dochodzi reklama ostatnio miałem klientkę i zaproponowałem jej urządzenie (moim zdaniem )wysokiej klasy sanyo ona jednak wybrała LG jej argument bardzo dużo widzę zamontowanych urządzeń LG. od siebie ja je montuje ,sprzedaje ludzie są zadowoleni rada nie wolno przeginać z długością instalacji pozdro

jak najbardziej popieram twoja wypowiedz

bardzo dobrze że wszystko idzie tak do przodu i dzięki takiej sprężarce ,klimatyzatory ciszej pracują i jeszcze można troszkę na prądzie zaoszczędzić to na prawdę jest ok

Witajcie specjaliści ;)
Mam taki dylemat klient chce Lg-ka ale długośc instalcji wg moich pomiarów wynosi 25 m z czego 17 w pionie. Czy LG da radę?

popatrz sobie do DTR, albo chociażby katalogu. O ile ja pamiętam, to nie i ciężko będzie Ci znaleźć coś co da radę. Tylko coś markowego, chyba Mitsubishi wyrobi, albo VRF-y.

a co LG to nie firmowe?,proszę cię ....

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.