265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

dobry agregat prądotwórczy

Szukam jakiegoś niedużego agregatu prądotwórczego. Będzie służył jako awaryjne źródło prądu w domu, więc wystarczy mi jednofazowy. Dobrze by było, żeby był mobilny, bo to dość ciężkie sprzęty. Możecie coś polecić?

Myślę, że odpowiedni jak na takie potrzebny będzie którys Kruzer, cenowo sie dobrze utrzymują i służą latami, ja polecam bo sam mam

Przeglądałem trochę opinie o tych urządzeniach i właśnie dość często pojawia się Kruzer, ale myślałem, że to trochę taka opinia na wyrost...

myślę, że jeśli nosisz się z zamiarem kupna agregatu to Kruzer to dobry wybór. Porozmawiaj tylko z konsultantami najlepiej jak dobrać odpowiednią moc. Szkoda przepłacać za więcej kW skoro ich się nie będzie wykorzystywać

Kruzer jest ogólnie ok i na pewno można go kupić w dobrej cenie, ale najpierw się zastanów co zamierzasz podłączać pod niego, do czego Ci potrzebny, żebyś nie kupiła słabego

ja szukam odpowiedniego sprzetu tego typu na działkę do podłączenia grzejnika, lampki, czajnika itp.

To teraz już prościej przejrzyj ofertę Kruzera i coś dobierzesz dla siebie

Ile mnej więcej czeka się na taki sprzet?

To jak myślisz o Kruzerze to do mocy 2,5 kW w zupełności wystarczy. To dobry sprzęt.

[quote]Ile mnej więcej czeka się na taki sprzet?[/quote]

Ja zamawiałem przez stronę Kruzaera przez ich sklep i w sumie w ciągu tygodnia mniej więcej trwało to wszystko, potwierdzenie zamówienia, wysyłka itp. Ale to wiadomo indywidualnie wszystko.

Kruzera polecam w ciemno, dobra jakośc a i cenowo wychodzi ok.

Witam. Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem go kupić. Ogólnie nic zarzucić mu nie mogę, działa ok, pracuje nawet dość cicho i spokojnie w moim warsztacie się sprawdza, zastanawiam sie tylko teraz czemu nie kupiłem mocniejszego sprzetu bo cenowo bardzo korzystnie to wychodzi

Sam mam Kruzera to jeden z moich ostatnich dobrych zakupów. U mnie głównie w warsztacie potrzebny

duzo właśnie czytałem i tych kruzerach, ale zastanawiam się, czym różnią się od innych firm? myślę o kupnie agregatu na budowę, wiem, że lepiej wybrać trójfazowy, ale tak dobrze na tycz urządzeniach się nie znam... może ktoś mi przedstawić najważniejsze kryteria, którymi powinienem się kierować?

jak najbardziej Kruzer, mam od jakichś dwóch lat i nie żałuję. Wprawdzie nie jest on na chodzie codziennie, raczej w sytuacjach awaryjnych, ale jeszcze ani razu mnie nie zawiódł

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.