Gość: Łukasz
2017-06-06 18:16
dobry agregat prądotwórczy
Szukam jakiegoś niedużego agregatu prądotwórczego. Będzie służył jako awaryjne źródło prądu w domu, więc wystarczy mi jednofazowy. Dobrze by było, żeby był mobilny, bo to dość ciężkie sprzęty. Możecie coś polecić?
Gość: Artek
2017-06-07 20:20
Re: dobry agregat prądotwórczy
Myślę, że odpowiedni jak na takie potrzebny będzie którys Kruzer, cenowo sie dobrze utrzymują i służą latami, ja polecam bo sam mam
2017-06-07 22:01
Przeglądałem trochę opinie o tych urządzeniach i właśnie dość często pojawia się Kruzer, ale myślałem, że to trochę taka opinia na wyrost...
Gość: Szejmal
2017-06-14 00:21
myślę, że jeśli nosisz się z zamiarem kupna agregatu to Kruzer to dobry wybór. Porozmawiaj tylko z konsultantami najlepiej jak dobrać odpowiednią moc. Szkoda przepłacać za więcej kW skoro ich się nie będzie wykorzystywać
Gość: Paweł
2017-06-19 07:47
Kruzer jest ogólnie ok i na pewno można go kupić w dobrej cenie, ale najpierw się zastanów co zamierzasz podłączać pod niego, do czego Ci potrzebny, żebyś nie kupiła słabego
Gość: party
2017-06-20 19:55
ja szukam odpowiedniego sprzetu tego typu na działkę do podłączenia grzejnika, lampki, czajnika itp.
2017-06-22 08:16
To teraz już prościej przejrzyj ofertę Kruzera i coś dobierzesz dla siebie
Gość: darek
2017-06-26 19:53
Ile mnej więcej czeka się na taki sprzet?
2017-06-28 23:27
To jak myślisz o Kruzerze to do mocy 2,5 kW w zupełności wystarczy. To dobry sprzęt.
2017-07-07 07:41
Re: Re: dobry agregat prądotwórczy
Ile mnej więcej czeka się na taki sprzet?

Ja zamawiałem przez stronę Kruzaera przez ich sklep i w sumie w ciągu tygodnia mniej więcej trwało to wszystko, potwierdzenie zamówienia, wysyłka itp. Ale to wiadomo indywidualnie wszystko.
Gość: Sylwek
2017-07-09 15:23
Kruzera polecam w ciemno, dobra jakośc a i cenowo wychodzi ok.
Gość: Michał
2017-07-11 08:25
Witam. Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem go kupić. Ogólnie nic zarzucić mu nie mogę, działa ok, pracuje nawet dość cicho i spokojnie w moim warsztacie się sprawdza, zastanawiam sie tylko teraz czemu nie kupiłem mocniejszego sprzetu bo cenowo bardzo korzystnie to wychodzi
2017-07-12 08:50
Sam mam Kruzera to jeden z moich ostatnich dobrych zakupów. U mnie głównie w warsztacie potrzebny
Gość: tikitaki
2017-07-16 23:41
duzo właśnie czytałem i tych kruzerach, ale zastanawiam się, czym różnią się od innych firm? myślę o kupnie agregatu na budowę, wiem, że lepiej wybrać trójfazowy, ale tak dobrze na tycz urządzeniach się nie znam... może ktoś mi przedstawić najważniejsze kryteria, którymi powinienem się kierować?
Gość: bobik
2017-07-19 21:26
jak najbardziej Kruzer, mam od jakichś dwóch lat i nie żałuję. Wprawdzie nie jest on na chodzie codziennie, raczej w sytuacjach awaryjnych, ale jeszcze ani razu mnie nie zawiódł