273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

dobry agregat prądotwórczy

do podtrzymania zamrażarki :)

[quote]A do czego się przydaje Wam panowie taki generator? uciągnie sprzęty domowe?[/quote]

Jasne że tak. U mnie przydatny własnie w razie awarii prądu do podłączenia najpilniejszych sprzetów

A czy warto kupic tego typu sprzęt na działkę?

Pewnie jak najbardziej, tylko zalezy do czego ma byc potrzebny? To tez istotne

dokładnie, jeśli cięższy sprzęt to lepiej agregat trójfazowy, lub przynajmniej o większej mocy

ja zawsze patrzyłem na jakość uzwojenia, jeśli ma się nie przegrzewać, musi być wykonana z dobrego materiału, a nie jakiegoś aluminium!

no trójfazowe to te do pilarki, betoniarki itp raczej

Czy z firmy Kruzer jest któryś model który możecie polecić?

Kupowałem niedawno agregat prądotwórczy Kruzer THT 6500E - jest ok, wszystko poprawnie działa, jestem zadowolony.

myślę, że tego typu sprzęt ogólnie jest potrzebny w domu

Jeśli chodzi o agregaty to zdecydowanie najlepszym wyjściem jest agregat Kruzer, kupowałem ich sprzęt i bardzo polecam.

A gdzie można kupic ten agregat i z tego co widziałem na stronie mają duzy wybór, jaki będzie najlepszy do małego domku na wsi?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.