265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

dobry agregat prądotwórczy

U mnie bezproblemowo także działa, Kruzer jest taka propozycja idealna, kosztuje nie przesadnie duzo a działa ok.

myślę, że te agregaty są teraz jednymi z najlepszych na rynku w swojej klasie, więc to dobry wybór

Kruzer to dobry wybór bo to przede wszystkim dobrej jakośći sprzęt za który nie trzeba przepłacać

też uważam że skoro coś jest dobre to szkoda kasy za naklejkę z nazwą bardziej znanego producenta
kruzer jest dobry i warty polecenia

Zamawiałem agregat tej firmy bezpośrednio przez ich sklep, wszystko ładnie pięknie i tak jak piszecie działa bezawaryjnie już kolejny miesiąc, a ja się cieszę że jednak wybrałem właśnie ten sprzęt

kruzer ma tylko jednofazowe czy trójfazowe też?

dobre, znam z doświadczenia i bardzo łatwy w obsłudze
plus za kółka bo bardzo się przydają

Mam Kruzera ponad rok, agregat często używany i dobrze działa, bezawaryjnie przez ten czas

u mnie natomiast agregat jest wykorzystywany już raczej rzadko, początkowo częściej bo coś tam spawałem za domem, obrabiałem drewno itp
z perspektywy czasu ważne żeby jakość uzwojenia była dobra i nie używał pełnej mocy wtedy gdy nie trzeba (po prostu mniej się zużywa)

ogólnie agregat od agregatu nie różni się specjalnie zadaniem do wykonania, wiec o ile wykonuje je dobrze, to można powiedzieć, że agregat jest dobry
co do marki kruzer jak najbardziej można w nią iść, bo ma części składowe dobrej jakości, a to wpływa na to że dobrze się sprawuje

Powiem krótko mam Kruzera i to jest dobry wybór jeśli ktoś potrzebuje w nagłych sytuacjach

a jak często używasz? raczej w sytuacjach awaryjnych czy taki kruzer nadaje się też do codziennego użytku?

Nadaje się jak najbardziej, ale polecam po prostu mocniejszy model

uważam, że Kruzer ma najlepsze agregaty aktualnie. Jak jeszcze pracowałem w sklepie z elektronarzędziami, mieliśmy od nich właśnie w ofercie, dlatego stwierdzam, że parametry lepsze od podobnych z tej samej półki cenowej

Szukam dobrego agregatu do warsztatu samochodowego, cos konkretnego możecie polecić?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.