273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

dobry agregat prądotwórczy

A podpowiedzcie Panowie gdzie kupic tego Kruzera w okolicach Piotrkowa Tryb/Tomaszowa? Znajdę coś stacjonarnie?

obdzwoń sklepy i podpytaj, kruzer jest znany wiec bez problemu znajdziesz

jak chcesz dobry to z kruzera bierz THT 6500 albo TH 3900 E (2,8Kw 230V)

ok, ja kupiłem Kruzer i faktycznie warto, cena jak za tak dobry sprzęt bardzo dobra.

a powiedz mi który model z Kruzera macie? Ile czasu już go używacie? Cicho pracuje?

ja mam TH 5500, kupiłem na ich stronie za około 2500 zł
bardzo dobrze chodzi, relatywnie cicho, co mnie zaskoczyło
zobaczę po pierwszym przeglądzie jak się zużywa...

kilka razy obejrzałem filmiki na youtube z recenzjami tych agregatów i chyba są dobre, wprawdzie to nie był chyba kruzer 5500, ale opinia recenzenta była
ogólnie bardzo pozytywna

Mam Kruzera, jest to dobry sprzęt u mnie się sprawdza bardzo dobrze.

Gdzie można dostać Kruzera? jaki model wybrać, tak żeby był odpowiedni przy budowie domu

Najlepiej zamów przez internet - na stronie Kruzera chyba można.

Tez tak zrobiłem. bezpośrednio przez ich esklep zamawiałam. Maja bardzo dobry kontakt z klientem, więc na pewno się dogadasz i ustalisz który model wybrać

korzystałem z ich sklepu internetowego
można tam zadzwonić i też doradzają, dostarczają agregat pod dom, można go sprawdzić, a przedstawiciel kruzera objaśnia funkcjonowanie
polecam ich obsługę

#januszebiznesu

A koledze o co chodzi?

Pewnie kupił agregat innej firmy i chciałby się przebić, ale akurat Kruzer ma spory wybór dobrych agregatów tym bardziej w dobrych cenach

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.