273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

dobry agregat prądotwórczy

xD nigdy w życiu nie kupowałem agregatu. Po prostu akcja marketingowa w stylu "napisz 100 postów chwalących twoją markę na forum" jest zwyczajnie kiepska. To już nie jest 2005 rok, ludzie nie łykają jak pelikany wszystkiego co przeczytają w internecie. Pozdrawiam marketingowca.

Ja tam na forach nie siedzę często, ale fakt faktem ludzie szukają opinii i niestety prawda jest taka że łatwiej jest napisać negatywna opinie niż pozytywną więc nie dziwne że jak już coś jest ok to niektórym się wydaje że napewno nie jest to prawda!

A to akurat prawda. łatwiej wylewać żale niz coś pochwalić. Swoja droga ja akurat szukam agregatu i opinii na temat konkretnych modeli

skoro szukasz to polecam modele kruzera, dobrej jakości sprzęt, uzwojenie miedziane, nie przegrzewa się, łatwy w obsłudze
polecam

[quote]skoro szukasz to polecam modele kruzera, dobrej jakości sprzęt, uzwojenie miedziane, nie przegrzewa się, łatwy w obsłudze
polecam[/quote]
Nad takim ja sie właśnie zastanawiam

Mam Kruzera ok pół roku i jak najbardziej polecam. Wybór w moim przypadku trafiony na 100% , po wczorajszej burzy cała noc prądu nie było, sprawdził się więc ten sprzet

@Adam skontaktuj się z ich przedstawicielem, kontakt jest na ich stronie
myślę, że warto też porozmawiać i dostosować moc agregatu do swoich potrzeb, czasem myślisz, że sprzęt pociągnie zasilając jakieś urządzenia, a tu się okazuje za słaby... oni będą wiedzieć na pewno co i jak

a kruzer w jakim jest przedziale cenowym?

Zależy jaki model, jaka moc, ale tak mniej więcej 0d 1,5 tys do nawet ok 3

A który sklep polecacie? Jak z przesyłka takiego sprzetu jesli zdecyduję się na zakup przez neta?

kruzer ma swój sklep internetowy, na ich stronie
przywożą sprzęt pod dom, przedstawiciel wytłumaczy obsługę i konserwację
myślę, że to na plus z ich strony

A ile trzeba przeznaczyć na taki dobrej jakości agregat?

Ja swojego Kruzera kupiłem za niecałe 3 tyś i jeśli chcesz kupić dobry sprzęt to tyle musisz wydać

A do czego się przydaje Wam panowie taki generator? uciągnie sprzęty domowe?

osobiście używam go doraźnie, w razie awarii prądu
ale też nie za każdym razem, tylko wtedy, gdy pracuję na komputerze, lub awaria ma trwać dłużej

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.