265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Czy ktoś zna kotły firmy GreenEco ?

Ktoś znać
Witam
Zamierzam kupić piec na eko groszek z podajnikiem. Znalazłem piec który najbardziej mi odpowiada wszystkimi parametrami , ceną itd.
Szukałem wszędzie opinii na temat tej firmy i nigdzie nie mogę znaleźć.
Może ktoś z was zna tą firmę, czy produkują dobre jakościowo piece.
Tutaj link do pieca http://allegro.pl/kociol-piec-brucer-35-kw-do-350-mm-6-mm-greeneco-i3100615103.html

Będę wdzięczny za pomoc :)

Witam, mam u siebie taki kocioł. Za niewielki pieniądze kupiłem 25 kW z rusztem wodnym.
Po uruchomieniu (25,09,2012) miałem tylko problem z ustawieniem sterownika (wyrzucał groszek do popielnika). Dzwoniłem do firmy Greeneco, wspólnie ustawilismy najważniejsze parametry. Teraz kocioł pracuje bez zarzutu. Polecam tą firme, niska cena za dobrą jakośc, no i fachowa pomoc techniczna

Witam. Myślę o zakupie tego kotła. Czy mógłbyś mi napisać jak ci się sprawuje itd. Interesuje mnie spalania bo z tego co widzę jeden sezon grzewczy masz już za sobą. Jaki dom ogrzewasz, metraż, jaki ekogroszek stosujesz, ustawienia itp. Proszę Cię o odpowiedź. Z góry dziekuję i pozdrawiam

mam piec z podajnikiem zakupiony w greeneco syf syf syf gość mówi mi przez telefon że piec jest z 6 blachy a tu się okazuje że ledwo 5 mm chciałem oddać piec a on nie odbiera telefonu ja pierdole koleś nie do dogadania. odradzam zakupu piecy od greeneco ma swoje aukcje wystawione na allegro myśle że tam napiszę niezgodność z opisem odradzam

Witam, chciałbym przypomnieć ,żę to nie jest forum dla producentów, syf to proszę robić u siebie na podwórku, a nie tutaj na forum.

Mam do ogrzania 210 m2, budynek nowy, dobrze ocieplony. Pale wyłącznie kamiennym ecogroszkiem, cena między 720-800 zł za tonę. Zbiornik wystarczy mi zimą na 5 dni. Latem opalam zbiornik CWU, wówczas zbiornik wystarczy na około 5 tygodni. Ustawień nie zmieniam wogóle. Zawsze pracuje na tych samych.
Czas podawania 10 s
Czas przerwy miedzy podawaniami 42 s
Czas pracy w podtrzymaniu 10 s
Czas przerwy w podtrzymaniu 30 minut
Ja jestem w 100 procentach zadowolony.
Pozdrawiam

witam mam taki piec trzeci sezon wszystko działa bez zarzutu. jak dla mnie jedyny minus to za małe drzwiczki tam gdzie jest ruszt wodny bo większe gabaryty ciężko zutylizować ;-) mnie tylko ciekawi ile lat wytrzyma

Czy ktoś wie gdzie jest siedziba firmy ?????????

Ja znalazłem tylko adres na jakiś blok mieszkalny.....dziwna historia z tą firmą.....
Raczej rozejrzę się za czymś co oficjalnie istnieje, i w razie jakiejś awarii za parę lat, będzie się z kim skontaktować z serwisu .. :)
Już się nasłuchałem o "firmach" które po 2 latach zmieniają nazwę i problem z głowy, dzwonisz o serwis kotła a firma nie istnieje..

witam ja również mam taki piec trzeci sezon i zgadzam się z kolegą że drzwiczki tam gdzie ruszt wodny zdecydowanie za mały (bo teściowa na dwa razy nie wejdzie ;-)) tak po za tym śmiga jak ta lala i ja również zastanawiam się ile wytrzyma , a co do tego ile spali i jak ustawic to zależy głównie od rodzaju wegla

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego i wydajnego kotła,to możemy doradzić,zobaczcie na Elando.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki,służymy swoją radą i pomocą.

Może napisz jaki budżet posiadasz na zakup kotła do swojego domu i wtedy pomoże,y,bo mamy doświadczenie w tej kwestii,

Jamam taki kocioł 3 sezon - zero problemów, prosty sterownik bez zaawansowanej automatyki więc pierwszy miesiąc zamieszkałem w kotłowni i na forach aby zgłebić temat ale efekt 2 tony na ogrzanie 100m2 domu i ciepłej wody przez 365dni. Polecam. Firma obecnie zarejestrowana jest w Czechach i tam idzie większość produkcji pod inną "marką".Codo obaw o gwarancje to co tam ma się zepsuć? Jak będzie na kotle ponad 60C to wam nie zgnije - no chyba że wrzuciće opał prosto z worka z marketu wilgotny. Ślimak jak się wytrze to i tak gwarancji nie podlega - podzespoły są tanie a każdy lokalny hydraulik wymieni wszystko za kilkadziesiąt zł robocizny - więc brak mobilnego serwisu mnie nie odstrasza za tą cenę kociołka i sprawność cieplną - mowa o 15 kw

Witam.Zamierzam kupić piec na eko grosze Grenecko czy ktoś doradzi czy to są dobre kotły? z góry dziękuje

Kupiłem w 2013 kocioł na miał i ekogroszek z podajnikiem. Problem jaki powstał, w krótkim czasie po telefonie, zjawił się mechanik i usunął usterkę. Jestem zadowolony, piec spisuje się super i cena zakupu była niska.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.