273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

cenzura na www.wentylacja.com.pl

jeśli nikt nikomu u gardła nie wisi , to mamy nudę ? - ciekawa teza , w takim razie , na nudę , proponuję Mr. W uprawiać np. jakieś sporty extremalne - to dopiero adrenalina
pozdrawiam W (też!) szystkich

"Pozdrowienia
ps
dajcie jakies tematy - to popiszemy...bo na razie na forum NUDA.."
Wally może przepisy i nazwy postępowań się zmieniły ale układ zatwierdzają wierzyciele, myślisz, że aktywność na forum przekona ich, że jesteś w stanie uratować firmę i oddać im choć te 60 % ? na Twoim miejscu negocjowałbym raczej zwrot tych 10MLN a nie nowe tematy na forum :)
obserwator

Jedno nie przeczy drugiemu.OBSERWATORZE , nie masz należności nie do ściągnięcia ???

ja nie układam się z wierzycielami tylko płacę w terminie :) a to że mam nie płacących klientów to inna sprawa :) cieszę się jednak że firma Wally'ego do nich się nie zalicza ...
obserwator

już więcej nie będę komentował wątku upadłości wracam do obserwowania
pozdrowienia obserwator

Po co kopać leżącego Obserwatorze,dziś wróg, jutro spotkcie się na targach.ja też już przestaję,zeby nie odnawiać dyskusji.Spotkamy się na innymi temacie
im więcej dyskutantów tym ciekawiej.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.