Mitsubishi Electric, jeden z czołowych producentów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na świecie, zaprezentował swoją fabrykę urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła w Livingstone. W czerwcowym spotkaniu uczestniczyło 15 firm, które są klientami firmy i brały udział w promocji "Promocja-na dobry początek", gdzie osiągnęły najlepsze wyniki zakupu urządzeń serii M i Mr.Slim.

Klienci Mitsubishi Electric z wizytą w Szkocji.

W fabryce w Livingston goście mieli okazję obejrzeć proces produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła Mitsubishi Electric. Na własne oczy mogli przekonać się o najwyższych standardach towarzyszących produkcji urządzeń Mitsubishi Electric. Klienci obejrzeli etapy powstawania urządzeń kasetonowych, kanałowych oraz jednostek zewnętrznych do pomp ciepła ECODAN.

Wizycie w fabryce w Livingston towarzyszył także bogaty program aktywności, wśród nich było m.in. zwiedzanie Edynburga i okolic. A także wizyta w najstarszej restauracji w Edynburgu.
 
Fabryka urządzeń Mitsubishi Electric (LES) w Szkocji jest jednym z czterech zakładów produkcyjnych  firmy. Wszystkie pozostałe zakłady mieszczą się w Azji.

 


Zobacz też:

Jednostka nowej generacji VRF City Multi z serii YLM.

Klienci poznają fabrykę KOMFOVENT na Litwie.