174
Gree

Gree

Gree jest niekwestionowanym liderem branży HVAC i największym na świecie producentem urządzeń klimatyzacyjnych, wysoko cenionym ze względu na ich perfekcyjną jakość i niezawodność. Nacisk na postęp i innowacje procentuje stałym poszerzaniem oferty. Obecnie znajduje się w niej wiele modeli klimatyzatorów RAC i CAC, energooszczędne rozwiązania grzewcze, w tym pompy ciepła Versati III, a także oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Produkty marki Gree obecne są w ponad 160 krajach na świecie i korzysta z nich prawie 400 milionów osób. Każdego roku Gree produkuje ponad 60 mln urządzeń klimatyzacyjnych do użytku domowego oraz 5,5 mln do użytku komercyjnego.

Przewaga konkurencyjna Gree

  • Free Polska jest wyłącznym Przedstawicielem marki Gree w Polsce i jednym z czołowych w Europie.
  • Oficjalną sieć Partnerów i Dystrybutorów Gree obejmuje 18 strategicznych lokalizacji w Polsce i tworzą ją firmy: Alfaco, Bezet, Klima, Systherm, Kliweko.
  • Od ponad 18 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, osiągając miano marki godnej zaufania. Gwarancją niezawodności i jakości naszych produktów są rekordowe i wciąż rosnące notowania sprzedażowe marki Gree osiągające ponad 150 mln złotych rocznie.
  • Jesteśmy obecni w ponad 160 krajach na świecie. Produkujemy rocznie aż 60 mln urządzeń klimatyzacyjnych, w tym pomp ciepła, do użytku domowego oraz 5,5 mln do użytku komercyjnego rocznie.
  • Gree w Polsce posiada w swojej ofercie najszerszy wybór systemów klimatyzacji RAC oraz CAC, energooszczędne rozwiązania grzewcze w tym pompy ciepła Versati III, jak również urządzenia domowe takie jak oczyszczacze i nawilżacze powietrza.
  • To, co wyróżnia nas od konkurencji, to wyjątkowy design, wysoka wydajność i najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku. W naszych działaniach na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów oraz dbałość o środowisko - ekologia nie jest dla nas tylko pustym hasłem!
  • Przewagą konkurencyjną naszej organizacji jest schemat sprzedaży, w którym nasi Partnerzy, zlokalizowani w każdej części Polski, od początku działalności są wyłącznymi dystrybutorami urządzeń marki Gree. Dzięki ich znakomitym relacjom biznesowym z instalatorami możemy ulepszać naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami rynku. Zaangażowanie i troska o potrzeby naszych Klientów to podstawa naszej codziennej pracy. Specjalistyczna wiedza i otwartość na zmieniający się rynek pozwoliły nam zbudować markę prawdziwie godną polecenia. Dzięki temu klimatyzatory Gree są jednymi z najczęściej montowanych urządzeń w polskich domach.

Bestsellery Gree

Klimatyzator ścienny Pular

Zobacz gdzie kupić
Klimatyzator ścienny Pular

Całkowitą nowością wśród klimatyzatorów ściennych Gree jest model Pular. Ten klasyczny w swym wyglądzie model dostępny w wyjątkowo niskiej cenie oferuje jednocześnie wysoką energooszczędność, szeroką funkcjonalność i pełen komfort. Dzięki szerokim możliwościom sterowania jego obsługa jest prosta i wygodna. Wyposażony został bowiem w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz moduł WiFi. Opcjonalnie model ten można wyposażyć w sterownik naścienny, sterownik centralny, moduł pozwolenia na pracę oraz bramkę BMS. Ponadto urządzenie posiada 3 tryby snu, 7 biegów wentylatora oraz automatycznie żaluzje pionowe i poziome.

Klimatyzator ścienny Fairy

Zobacz gdzie kupić
Klimatyzator ścienny Fairy

Model Fairy to nowe urządzenie marki GREE, które wyróżnia się wyjątkowym designem. Elegancki wygląd, stylowa obudowa i zaokrąglone krawędzie sprawiają, że model ten idealnie pasuje do każdego, nowoczesnego wnętrza. Jedną z cech charakterystycznych tego urządzenia jest szeroki zakres temperatur zewnętrznych oraz wysoka efektywność pracy w trybie ogrzewania. Fairy to idealny wybór dla użytkowników ceniących jakość i nowoczesny wygląd klimatyzatorów.

Klimatyzator ścienny G-Tech

Zobacz gdzie kupić
Klimatyzator ścienny G-Tech

Nowość roku 2020 - klimatyzator G-Tech, szybko podbił serca użytkowników systemów klimatyzacji w Polsce.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji model ten umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie, co wpływa na jego żywotność i wydajność. Urządzenie charakteryzują ponadto bogate opcje sterowania oraz stosowana tylko dla G-Tech nowa żaluzja kontrolująca nawiew powietrza jednocześnie w kierunku pionowym, jak i poziomym. G-Tech charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną chłodzenia A+++ i bardzo wysoką dla grzania A++.

Asortyment Gree

Klimatyzatory ścienne

Zobacz gdzie kupić

Gree - najczęściej wybierane klimatyzatory w Polsce

Klimatyzatory Gree to innowacyjne urządzenia zaskakujące ekstremalnie cichą pracą i niezwykle wysoką wydajnością. Wszystkie klimatyzatory Gree uzyskały wysoką lub najwyższą klasę energetyczną i zapewniają minimalne zużycie prądu. W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę modeli klimatyzacji z kategorii klimatyzatorów ściennych, kanałowych, kasetonowych czy przypodłogowo-sufitowych.

Klimatyzator Gree to gwarancja jakości, skuteczności i wygody każdego domownika. Dołącz do tysięcy zadowolonych Polaków – postaw na markę Gree.

Klimatyzatory Gree to innowacyjne produkty powstałe z myślą o użytkowniku. Dbamy o Twoją wygodę. Są łatwe w obsłudze, mają szerokie możliwości sterowania, wyróżniają się zaskakująco cichą pracę, komfortowe tryby snu i wiele dodatkowych funkcji stworzonych specjalnie dla użytkownika.

W Gree stawiamy na jakość i ponadczasową elegancję w jednym. Nowoczesny design klimatyzatorów ściennych Gree pozwala na świetne wkomponowanie się tych urządzeń w każdą aranżację wnętrza.

Oferujemy niebanalne modele, różnorodność kolorystyczną oraz dekoracyjne detale, dzięki którym nasze klimatyzatory trafią w gusta każdego użytkownika.

Systemy MULTI FREE MATCH

Zobacz gdzie kupić

Systemy klimatyzacji dla domów, biur i lokali

Klimatyzacja MULTI FREE MATCH od Gree to elastyczne rozwiązania zalecane do zarządzania klimatyzacją w wielu pomieszczeniach: domach, biurach i małych firmach. Pozwalają na efektywne chłodzenie i grzanie do pięciu pomieszczeń jednocześnie przy użyciu jednej jednostki zewnętrznej.

Klimatyzacja MULTI FREE MATCH daje możliwość prowadzenia długich instalacji czynnika chłodniczego.

Gree posiada szeroki wybór urządzeń wewnętrznych pracujących w systemie Multi Split: klimatyzatory ścienne, konsole, jednostki kasetonowe, kanałowe i przypodłogowo-sufitowe.

Lekkie rozwiązania komercyjne dla wymagających klientów

Klimatyzacja Gree U-MATCH to lekkie urządzenia komercyjne przeznaczone do biur, sklepów i lokali biznesowych wymagających większej wydajności klimatyzacji. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności od 3,5 do 16 kW mogą one obsługiwać zarówno niewielkie, jak i duże pomieszczenia.

Pompy ciepła

Zobacz gdzie kupić

Pompy ciepła powietrze woda Gree to nowoczesne i energooszczędne źródło ciepła, które znajduje zastosowanie w domach i budynkach modernizowanych. To najtańszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania budynków i wody użytkowej.

W ofercie Gree znajdują się nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda Versati III. Trzecia generacja tych urządzeń to unowocześniona konstrukcja, jeszcze lepsze parametry pracy, energooszczędność i najwyższa wydajność. Oferujemy pompy ciepła SPLIT i MONOBLOK.

Innowacyjne GMV

Systemy GMV już od kilku lat z powodzeniem znajdują się w czołówce systemów VRF w Europie. GREE GMV to doskonałe parametry pracy, wysoka efektywność i energooszczędność. Szeroki wybór jednostek wewnętrznych i bogaty wachlarz rozwiązań w zakresie sterowania sprawia, że systemy GMV są coraz chętniej wybierane przez polskich instalatorów. Na rynku stale rośnie liczba realizacji z użyciem komercyjnych systemów klimatyzacji GMV od Gree.

Urządzenia dodatkowe

Zobacz gdzie kupić

Nawilżacze powietrza Mystic

Zdrowe i nawilżone powietrze w Twoim mieszkaniu

Nawilżacz powietrza to obecnie najskuteczniejszy sposób na szybkie podniesienie i pełną kontrolę poziomu nawilżenia powietrza w pomieszczeniu. Postaw na komfort oddychania z nawilżaczem powietrza marki Gree!

Oczyszczacze powietrza Gree – Eagle i Quadro UV

Strażnik jakości powietrza w Twoim domu

Oczyszczacz powietrza Gree to elegancki i stylowy dodatek do Twojego domu, który codziennie dba o Twoje zdrowie. Idealny strażnik do walki ze smogiem, alergenami i bakteriami zapewniający Ci świeże i zdrowe powietrze przez cały rok. Wybierz ten, który najlepiej Ci pasuje!

Lampy LED UV do klimatyzacji

Zobacz gdzie kupić

Czyste i zdrowe powietrze w Twoim domu

Lampy UV do klimatyzacji to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych sposobów na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach. Niezastąpione w walce z drobnoustrojami, wirusami, bakteriami i pleśnią, są niezbędnym dodatkiem do klimatyzacji u osób, które dbają o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Lampy LED UV od Gree to gwarancja dobrego samopoczucia, czystego i zdrowego powietrza oraz komfortu oddychania każdego dnia.

Wyróżnienia i nagrody Gree

DELTA

Nagrody DELTA przyznane są najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Wyróżnienie jest synonimem pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w branży. Przyznanie nagrody poprzedza analiza ekonomiczna przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej: producentów, importerów, firm handlowych i wykonawców. Celem analizy jest określenie tempa rozwoju branży oraz odniesienie kondycji poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej.

Nagroda otrzymana w 2017 roku.

100 Kobiet Polskiego Biznesu 2020

Dlatego w 2011 roku "Puls Biznesu" zainaugurował projekt, który ma promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu, łączyć je, a także inspirować do aktywności i realizowania swoich biznesowych celów i marzeń.

Pani Prezes Free Polska – Elżbieta Krawczyk-Grzyb – znalazła się w pierwszej 50-tce najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce według rankingu „100 Kobiet Biznesu”, który sporządziła redakcja dziennika „Puls Biznesu” i wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska.

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw, które mają największą dynamikę wzrostu wartości firmy w ciągu ostatnich trzech lat działalności. Przygotowywane są one we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska. Ranking opracowany zostaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: duże, średnie i małe firmy.

Gree zajmuje 246 miejsce na liście największych światowych biznesów opublikowanej przez Forbes Global. Tymczasem Forbes w Polsce przyznał spółce Free Polska tytuł Diamentów 2021 dla najdynamiczniej rozwijających się firm, osiągając wzrost wartości firmy równy 75,57%.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group w oparciu o dane z okresu 3 ostatnich lat działalności.

Puls Biznesu uhonorował Gree statuetką Gazele Biznesu za uplasowanie się w pierwszej 100 najlepiej prosperujących przedsiębiorstw sektora MŚP za rok 2020. Obecność w rankingu oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest też transparentna.

Publikacje Gree

Flagowe klimatyzatory Gree w letnich cenach
Flagowe klimatyzatory Gree w letnich cenach

Przez całe lato wybrane modele klimatyzatorów GREE z serii RAC i MU...

Szkolenia Pompy Ciepła Versati GREE
Szkolenia Pompy Ciepła Versati GREE

Szkolenie przewidziane jest dla wszystkich instalatorów zajmujących...

RAC (Split, multisplit, lekkie urządzenia komercyjne U-Match)
RAC (Split, multisplit, lekkie urządzenia komercyjne U-Match)

Szkolenie przewidziane jest dla wszystkich firm i pracowników branż...

Szkolenie GREE - RAC (Split, multisplit, lekkie urządzenia komercyjne U-Match)
Szkolenie GREE - RAC (Split, multisplit, lekkie urządzenia komercyjne U-...

Szkolenie przewidziane jest dla wszystkich firm i pracowników branż...

Szkolenie handlowe Gree
Szkolenie handlowe Gree

Szkolenie dedykowane jest pracownikom branży HVAC chcącym zdobyć lu...

GMV (Duże systemy komercyjne VRF)
GMV (Duże systemy komercyjne VRF)

Szkolenie dedykowane jest dla wszystkich zainteresowanych osób, fir...

Szkolenie GREE - GMV (Duże systemy komercyjne VRF)
Szkolenie GREE - GMV (Duże systemy komercyjne VRF)

Szkolenie dedykowane jest dla wszystkich zainteresowanych osób, fir...

Szkolenia wprowadzające Gree
Szkolenia wprowadzające Gree

Szkolenie przewidziane jest dla instalatorów, serwisantów, pracowni...

W parze najlepiej! Promocja Walentynkowa Gree.
W parze najlepiej! Promocja Walentynkowa Gree.

Wybierając pakiet “2 w 1” otrzymujesz dwa nawilżacze Mystic White i...

Nowy katalog pomp ciepła Versati III 2022
Nowy katalog pomp ciepła Versati III 2022

Gree jako jeden z nielicznych producentów zapewnia aż 5 lat gwaranc...

Historia firmy Gree

Free Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm branży klimatyzacyjnej, szczyci się mianem firmy godnej zaufania, stabilnej i innowacyjnej. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług.

Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Klientów, branżę i media. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca oraz zaangażowanie w rozwój urządzeń GREE są doceniane i zauważane przez szerokie grono odbiorców.
Liczby:
18 lat w Polsce
7 lat gwarancji na wybrane urządzenia
3000 Autoryzowanych Instalatorów na terenie całej Polski
150 000 corocznie sprowadzanych urządzeń

Przez blisko dwadzieścia lat działalności na polskim rynku Gree zapracowało na miano marki niezawodnej, odznaczającej się perfekcyjną jakością. Jest to wynikiem przemyślanej strategii, polityki sprzedaży oraz dbałości o bezpieczeństwo użytkowników. Free Polska stworzyło autorski program szkoleń, dzięki któremu podnosimy kwalifikacje instalatorów, czyniąc ich Autoryzowanymi Instalatorami marki Gree. Ich zadaniem jest profesjonalne doradztwo techniczne przy doborze i instalacji wybranych urządzeń, co daje użytkownikowi kompleksowe wsparcie na etapie zakupu produktu oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Przekłada się to na długą i niezawodną eksploatację naszych systemów klimatyzacyjnych i grzewczych.

Katalogi i cenniki Gree

Nowy katalog pomp ciepła Versati III 2022
Nowy katalog pomp ciepła Versati III 2022

Gree jako jeden z nielicznych producentów zapewnia aż 5 lat gwaranc...

Innowacyjne rozwiązania firmy GREE
Innowacyjne rozwiązania firmy GREE

GREE jak co roku wprowadziło nowe rozwiązania technologiczne.

Nowości od GREE na rok 2021
Nowości od GREE na rok 2021

Firma GREE zaprezentowała swoje nowości na 2021 rok.

Katalog GMV6 2021 firmy GREE
Katalog GMV6 2021 firmy GREE

Firma GREE zaprezentowała katalog GMV6 na rok 2021.

Katalog RAC 2021 firmy GREE
Katalog RAC 2021 firmy GREE

Firma GREE zaprezentowała swój katalog RAC na rok 2021.

Cennik GREE 2021
Cennik GREE 2021

Firma GREE zaprezentowała cennik obowiązujący od 15.03.2021.

Kontakt z Gree

  • 12 307 06 40
  • gree@gree.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.