Wybór klimatyzatora to dziś nie tylko troska o komfort w biurze, czy domu – to także realny wpływ na jakość wdychanego powietrza, a tym samym nasze zdrowie. Nowoczesne technologie od kilku lat pozwalają na skuteczną niwelację zanieczyszczeń oraz neutralizację grzybów, wirusów i alergenów.

 

FILTR Z JONAMI SREBRA

Jeden z najbardziej polecanych filtrów powietrza marki Gree. Dzięki specjalnej powłoce z jonami srebra, które wykazują działanie antyseptyczne, działa bakterio-grzybobójczo. Jony srebra blokują zdolność rozmnażania się bakterii oraz niszczą powłokę komórkową. Filtr z jonami srebra Gree jest w pełni bezpieczny dla środowiska. Ponadto nie powoduje żadnych podrażnień oraz skutków ubocznych.

 

FILTR KATECHINOWY

Polecany osobom narażonym na dym tytoniowy – filtr ma działanie przeciwutleniające, sterylizujące i dezodorujące. Chroni również przed niebezpiecznymi bakteriami, takimi jak gronkowiec złocisty, czy pałeczki okrężnicy. Oprócz tego eliminuje z powietrza groźne wirusy i grzyby, dzięki czemu zapobiega infekcjom i przedostaniu się groźnych zarazków do naszego układu oddechowego.

FILTR FOTOKATALITYCZNY

Pozwala na usunięcie z powietrza, którym oddychasz, wielu niepożądanych zapachów, a oprócz tego jest niezawodny w walce z bakteriami i roztoczami. Co istotne – neutralizuje również działanie i zapach amoniaku, tlenków azotu oraz formaldehydu – związku rakotwórczego dla człowieka. Filtr fotokatalityczny, dzięki swoim wspaniałym właściwościom, jest nieoceniony i bardzo często wybierany przez naszych klientów.


 

FILTR AKTYWNY WĘGLOWY

Jeden z najpopularniejszych i najważniejszych filtrów, które są stosowane w urządzeniach klimatyzacyjnych. Wyróżnia się skutecznością w zwalczaniu i absorbcji kurzu, pyłków i substancji takich jak: formaldehyd, amoniak czy benzen. Dezaktywuje nieprzyjemne zapachy, dlatego też sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.


 

FILTR ANTYBAKTERYJNY

Jak sama nazwa wskazuje, filtr antybakteryjny posiada właściwości oczyszczające, sterylizujące i oczywiście bakteriobójcze. Jak działa? Przede wszystkim ogranicza rozwój bakterii – jego skuteczność szacuje się nawet na 95%. Filtr antybakteryjny Gree cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.