Klimatyzatory Fairy zachwycają swoim nietypowym wyglądem. Wyróżnia je oryginalny kształt, matowa struktura, a zakupić je można w dwóch wariantach kolorystycznych: Dark oraz Silver. Antracytowa szarość w macie lub klasyczne srebro, ale bez połysku, doskonale dopasują się do każdego, nowoczesnego wnętrza. Fairy to klimatyzatory, które cechuje idealne połączenie najwyższej jakości i wyszukanego designu.

klimatyzatory Fairy

Optymalna temperatura i satysfakcja użytkowania

Klimatyzator Fairy starannie kontroluje temperaturę, a także zapewnia maksymalny komfort. Na pełną satysfakcję użytkownika wpływa możliwość odczytu temperatury bezpośrednio z pilota i dokładne dostosowanie pracy urządzenia do wybranych parametrów. Fairy został wyposażony w 7 biegów wentylatora, co umożliwia szeroki wybór nastaw i kierunkowanie powietrza zgodnie z preferencjami użytkowania.

Efektywne i niezawodne ogrzewanie w każdych warunkach

Fairy charakteryzuje wszechstronność działania. Pracuje wydajnie także w trybie ogrzewania, dzięki grzałce karteru sprężarki, która gwarantuje niezawodną pracę kompresora w skrajnych warunkach oraz grzałce tacy, odpowiedzialnej za odpływ skroplin z jednostki zewnętrznej. Fairy posiada także opcję gorącego startu, dzięki której nieprzyjemny powiew chłodnego powietrza na początku pracy w trybie grzania jest skutecznie eliminowany.

 

Gree Fairy Dark/ Fairy Silver jest już w sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Dystrybutorami: https://gree.pl/dystrybutorzy/