273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Wycena robocizny

Witam serdecznie jak wygląda wycena położenia kanałów w izolacji z m2 na terenie Warszawy ktoś się orientuję?
Słyszałem że z towarem cena wącha się od 190 do250 zł ktoś wie coś więcej?

Witam, również mam pytanie odnośnie wycen robót.
Zamierzam otworzyć firmę montażowa i wykonywać instalacje na budynkach uslugowo-biurowych. Rekuperacja czy klimatyzacja mnie narazie nie interesuje.
No i tu pojawia się dylemat skąd wziąć cenę która będzie adekwatna do mojej pracy a przy tym samym nie będzie zaniżała stawek obecnie panujacych. Wiem że czerwony samochód jest innej wartości niż żółty motockl... Wiem też że każdy sam do tego dochodził różnymi swoimi metodami, próbowałem cennami z sekocenbud - to inwestor mi wyskoczył że taka cena to z kosmosu, i nie wiem już bo niby rok 2022 a chcilby żeby robić jak za 2002. Jeśli ktoś może mnie nakierunkowac - to z góry bardzo dziękuję.

Witam , czy ktoś może mi podpowiedzieć ile teraz kosztuje montaż rury spiro od fi 100 do fi 315 w wełnie 20mm ? Lub pomoże mi wycenić robociznę za to co jest na zdjęciu ?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.