273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja i vrv (vrf)

mam obiekt i będzie w nim nawiewane tylko minimum higieniczne a zyski ciepła będą odprowadzane przez instalację freonową, o jakiej tem powinienem nawiewać powietrze (temp w pomieszczeniu 24) można np ustalic sobie nawiew 22 stopni obliczyć ile ta delta t 2 stopnie usunie zysków ciepła a reszte przez freonem? i jak coś takiego sie rysuje na wykresie milera ? chodzi mi oto że chyba w tym przypadku który opisałem liczy się epsilon?jest on do czegoś potrzebny w tym przypadku ?

to nie apteka przy delcie 2 C i 150 m3 ( 5 osób ) masz 105 W to mniej niż wydziela komputer , na twoim miejscu nie uwzględniał bym tego w bilansie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.