273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Wasze opinie na temat tego forum

W Anglii jest taki park gdzie kazdy moze przyjsc, stanac na mownicy i wyglaszac swoje teorie na dowlny temat. Przypomina mi on wlasnie to forum.

To jedyne forum na którym się nie wszyscy zgadzają i o to chodzi!!!

To jedyne forum na którym się nie wszyscy zgadzają i o to chodzi!!!
... no i dlatego obrzucają się gównem

Zagadnienia związane z ogrzewnictwem są proste i oczywiste dla dużej grupy osób, gorzej z zagadnieniemi chodniczymi i klimatyzacyjnymi.
Jest wiele ciekawych tematów zarówno w ogrzewnictwie, jak i w klimatyxzacji i chłodnictwie. Oczywiscie jak ktoś zawęża swoje zainteresowania do prostych instalacji to i zagadnienia jakie napotyka są proste. Nie widziałem na tym forum rozwinietej dyskusji na temat naprawdę skomplikowanych "zagadnień" dotyczących klimatyzacji czy też chłodnictwa, za to widziałem wiele chamstwa i bufonady, ale widzę że niektórym o to właśnie chodzi.

Zgadzam sie z Ego. Dodam, ze korzystam z tego typu forum w UK i USA. Duzo wyzszy poziom pytan i odpowiedzi. No i brak chamstwa, ktore tutaj kroluje ale Polacy nigdy nie opanowali sztuki dyskusji.

Witam
Oczywiście jest tu trochę autoreklamy,personalnych przepychanek itp.ale wydaje mi się ,że ogólnie nie jest tak żle.
Osobiście niejednokrotnie skorzystałem z porad kolegów,sam też staram się pomagać jeśli mogę.
Jeżeli chodzi o poziom klimatyzacji i chłodnictwa to sądzę,że dziedziny te również w praktyce są u nas nieco "z tyłu",a może zbyt dużo fachowców udziela się na forum np.w Irlandii.
Pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.