273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Uwaga na firmę NGT i jej klony

Potwierdzam że pod COLDHVAC dziala mlodszy z NGT sp zoo, NGT serwis i Darktech pomimo zakazu prowadzenia działalności. Sporo osób to potwierdziło.

a masz jakiś dowód ja mogę potwierdzić ze widziałem ufoludka bo tak dużo ludzi twierdzi
ludzie piszący tu komentarze marnujecie się piszcie powieści :)

Firma zalozona na bliska osobę z rodziny. Wpisana do reprezentowania małżonka tak na którą był Darktech. Wszystkie prace w Coldhvac prowadzi mający zakaz Dariusz M. Nie ma on uprawnień do napełniania freonem instalacji.

a jaki masz dowód ze on prowadzi jak masz to podaj to się go zgłosi
z tego co mi wiadomo ma zakaz prowadzenia działalności a nie pracy ?????

Już zgłoszone. Mama przecież klimy nie założy. Nie uprawnień UDT hehe. Ale kredyty już tak.

DM teraz pogrąża rodzica w długach. Ale to już nie długo. Jak będzie w ZK na kleczkowskiej to nikogo już nie skrzywdzić.

za długi... no proszę was, pod celą ? jeśli w ogóle coś przyklepią na wadze, to raczej w zawiasach.

Co tu tak cicho? Już wiecie że w Polsce nic nie odzyskacie . Hehe.

Odzyskamy. Sami z chęcią zapłacicie

Czy gdzieś się pojawili nieuczciwi bracia?

Mlodszy pracuje na budowie na czarno na wroclawkich Maslicach,jego zona w Bricomarche,a starszy ukrywa sie w Niemczech

Na jakiej budowie gdzie dokładnie

Nie w Niemczech tylko w Anglii.

Poszkodowany :na jakiej budowie gdzie pracuje masz jakieś inne informacje

Obaj robią na czarno zgodnie z instrukcjami Rafała. To że są za granicą to ściema. Ci co ich znają to wiedzą że z językiem polskim mieli problemy a co tu mówić o obcych.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.