273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Uwaga na firmę NGT i jej klony

Przemek już wyjechał z kraju

A gdzie się ukrywa przed prokuratura? Dark tech w Pradze siedzi ale obaj pojawiają się we Wrocławiu.

Nie zna języków. Co On tam pocznie?

Chłopaki już zjechali do domu.

Będą robić tam to samo co w Polsce. Będą nie płacić. Szach mat.

Chłopaki spędzja miło czas za Wasza kasę.

Rekord Guinnessa na rynku biją.

Zrobiliście im zakazy to muszą się ukrywać. A tak to by robili buble i wszyscy byli by szczęśliwi.

A co z trzecim panem ktory niby byl słupem niby chory...a zdrowy na maxa...pan T W...istnieje w kazdej z firm a jest szefem NHC i NHC INSTAL gdzie pan Super Przemek Był reprezentującym, gdzie mozna te oszustwa zgłosic..prosze o pomoc. Zwłaszcza o ngt serwis i nhc TW

Nie jesteś sam. Podzwoń po hurtowniach chłodniczych we Wrocławiu to Ci pomogą.

Dalej nie płacą

Cisza przed burza?

Kładą już Dark tech sp zoo.

Reasumując, Szanowne Panie i Panowie, KTO w tym całym cyrku jest"WYGRANYM" ?
- przecież urządzenia i instalacje za które zapłacili wierzyciele gdzieś stoją i pracują....
Ba, nawet generują dla kogoś zyski!

Tylko co z tego, nasz system prawny jest tak "skonstruowany", że tego rzeczywiście "wygranego" nie jesteśmy w stanie ruszyć....
Smutne to wszystko, ale taka jest nasza "rzeczywistość"

Nadmieniam, iż sam uczestniczyłem w tym wszystkim. Jako dostawca pewnych urządzeń. Na szczęście, już w 2014 (jeszcze za IBC) zorientowałem się prędko w czym rzecz. Dzięki szybkiej reakcji i "dogodnej" sytuacji (następną dostawę uwarunkowaliśmy zapłaceniem poprzednich) udało nam się uniknąć wpadki...
Pomimo nikłych szans, życzę wszystkim poszkodowanym odzyskania przynajmniej "swojego"...

nie wydaje mi się by położyli Dark - tech mając takie kontrakty
firma powoli się rozwija i dzięki bogu nie ma tam już starej kadry :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.