Gość: Albert
2005-02-14 00:00
#1
UCZCIWE REGATY
Może w tym roku spróbujemy pościgać się uczciwie i we własnym gronie. Niektóre firmy chcą wygrać za wszelką cenę, wynajmując do regat zawodowców. Czy to jest sportowy (uczciwy) duch. Może by tak stworzyc dla tych DOPINGOWICZÓW oddzielne regaty ???
Gość: zisco
2005-02-15 00:00
#2
Albert, muszę Ci przyznać całkowitą rację. Czuję pewien niesmak po ostatnich regatach. Zgłosiliśmy sie do regat ponownie w tym roku ale jeśli bedą tak samo wyglądać to stracą sens. Może powinienem pogadać z Kusznierewiczem czy nie wystapi z nami??? Liczę na dobrą zabawę i uczciwą rywalizację, co zaś do dopingowców z wiadomej firmy niech wiedzą, że takie zachowanie powoduje degradację rangi tej szczytnej imprezy.
Gość: skipper
2005-02-17 00:00
#3
Macie rację, ale to zaszczyt ścigać się z zawodowcami. Niech ich będzie coraz więcej, byle tylko nam nie psuli zabawy i fajnego spędzania czasu ze sobą.
Osobiście będziemy na regatach zawsze , kiedy będą organizowane bo impreza jest fajna a podchodzimy do niej na luzie, aczkolwiek w tym roku mamy nadzieję wygrać !!!!
Gość: Marcin_T
2005-02-17 00:00
#4
Moze ktos zdobedzie sie wreszcie na odwage i powie, ktora to firma wprowadzila do druzyny zawodowcow. W tym roku pierwszy raz startujemy i chcielibysmy wiedziec, ktora firma pomylila sie nieco.
Gość: Roman
2005-02-21 00:00
#5
Moim skromnym zdaniem impreza w 2004 roku byla SUPER!!! Bo chodzi glownie o to, zeby przy sportowej rywalizacji dobrze sie bawic. A jezeli kogos bawi, ze zamiast wlasnej zalogi wystawi zawodowa ekipe i ona wygra, to juz jego sprawa... (choc fakt, ze to troche smutne i zalosne). Bo tu nawet nie chodzi o jakas reklame czy promocje, no bo promowac to sie mozna wsrod potencjalnych klientow a nie wsrod konkurencji, ktora przyjechala sie wysmienicie wspolnie bawic...
Gość: Pavel
2005-02-25 00:00
#6
dokładnie - chodzi o dobrą zabawę w gronie współpracowników, a jak ktoś się chce PATRZEĆ tylko jak inni się bawią w ich imieniu - a pewnie i za ich pieniądze.
No to proszę bardzo.
Gość: Bart
2005-03-22 00:00
#7
Luz to podstawa, my w zeszlym roku zapomnielismy wystartowac w finale, ale nie przeszkadzalo to w swietnej zabawie. W Mikolajkach maja swietne gofry:).
A jezeli chodzi o zawodowcow to powinnismy sie ich pozbyc - skipper jednej zalogi (nie wymienie przez grzecznosc) zachowal sie jak burak i raczej nie zgodnie z kultura zeglarska
Ahoj i do zobaczenia we wrzesniu.
Gość: OLO
2005-04-19 00:00
#8
CO TO ZA KOLEŚ?! NA KLATE GO WEZME! BEDE TAM!
Gość: Rob
2005-06-16 00:00
#9
niestety i stety - sam triumfator regat posłużył się zawodowcami
Gość: Rav
2005-06-21 00:00
#10
A co jeśli dysponuję dowodami, że sternik pewnej załogi nie jest pracownikiem firmy, w barwach której występuje? Czy organizator wykluczy tę załogę z regat? Dosyć z oszustwami!
Gość: rastas
2005-08-18 00:00
#11
W temacie uczciwosci nadmienilbym rowniez o sposobach walki prowadzonej przez pseudo zawodowcow podczas imprezy w 2004..
Pisze pseudo ze wzgledu na ich umiejetnosci ktore wystarczaja li tylko i jedynie do stawania w szranki z amatorami, ktorych łatwiej okpić, ograć, oszukać.
Taka krótkowzroczność daleko ich nie zaprowadzi . I pies z nimi.
Naruszenia zasad regulaminowych powinno karać się wykluczeniem. Pomine tu przedczesne starty ....
Gość: Uczestnik Szron
2005-10-15 00:00
#12
Wiele się tutaj mówi o nieuczciwości. Ja myślę, że załogi należy podzielić na trzy grupy. Pierwsza grupa to Ci co mają sternika z firmy, chcą się dobrze bawić a przy okazji wygrać regaty. Druga grupa to załogi, których firmy niestety nie posiadają "na stanie" żeglarzy a też chcieli by się zabawić i może coś tam zdobyć. Trzecia grupa to ta co to za wszelką cenę musi wygrać. Osobiście uważam, że w przyszłości organizatorzy powinni w dniu oficjalnego otwarcia regat odrazu rozdać nagrody (wiadomo komu przyznać trzy pierwsze miejsca) korzyść z tego byłaby taka, że firmy z trzeciej grupy zdobyłyby to o co im chodzi, nie musiałyby przy tym wydawać kupe forsy na zatrudnianiu profesjonalistów a załogi te nie psułyby atmosfery regat. Możnaby również pomyśleć o grupie drugiej - też chcą popływać tylko nie mają z kim. Dlaczego sternik koniecznie musi być zatrudniony, czy nie wystarczy, że załoga jest z firmy wystawiającej? Sternik taki i tak ma więcej roboty z ofarami żeglarstwa na pokładzie niż z samymi wyścigami więc zabawa teraz się dopiero rozkręca. O grupie pierwszej mogę tylko powiedzieć, że są najgorzej doświadzeni przez innych uczestników. Dla mnie osobiście jesteście najlepsi i to Wam oddałbym pierwsze miejsca (na zakończenie regat) ale te po tamtych pierwszych. Wszystkich pozdrawiam.
Gość: gość
2005-10-18 00:00
#13
Kompletnie Was wszystkich nie rozumiem, znam kolegę, który kiedyś grał w koszylówkę i pracując teraz w firmie i biorąc udział w imprezach integracyjnych z elementem rywalizacji, nikt nie protesuje, że wczesniej ta osoba była w reprazentacji.Skoro ktoś pracuje, a kiedys robił coś innego, to dlaczego ma się mu zabraniać fajnej zabawy.Ja jestem dobry w spotrach walki, ale nikt nie organizuje imprez integracyjnych gdzie ludzie rywalizują na macie i nie mam z tego powodu problemów.
Pozdrawiam wszystkich
Gość: czerwony monter
2005-10-21 00:00
#14
Człowieku zaszczyt to jest jak się startuje w regatach
w równym pojedynku - kiedy wszyscy mają równe szanse
A tutaj jest kicha :Rosenberg wynajął zawodowców i o co
wszyscy kruszą kopie ? to bezsens !Jest to zwyczajne chamstwo
i nieuczciwość .Żeglarzy można spotkać w każdej kategorii
zawodowej a uciekanie się do takich praktyk świadczy o zwyczjnym tchórzostwie i nie podjęciu rękawicy . HAŃBA !!!
czy inni uczestnicy regat tak to odebrali jak ty? ... wątpię!
  • 1