273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Tomicad-Wentyle

Czy są jakies szkolenia programów do projektowania instalacji wentylacyjnych? Konretnie chodzi mi o program Wentyle firmy tomicad.Co sadzicie o tym programie .CZy sa moze inne lepsze i tez bezpłatne.Prosze o opinie.

Czy są jakies szkolenia programów do projektowania instalacji wentylacyjnych? Konretnie chodzi mi o program Wentyle firmy tomicad.Co sadzicie o tym programie .CZy sa moze inne lepsze i tez bezpłatne.Prosze o opinie.
jeśli chodzi o samo rysowanie to każdy program CAD:). Do obliczeń polecam:
venpack 30 dni darmowy
cadvent dostaniesz po przeszkoleniu
Przejrzyj dział programy na tej stronie

Witam!
Na stronie www.wentyle.pl w dziale pt. Filmy o działaniu znajdziesz sporo filmów instruktażowych, myślę że będą pomocne. Obecnie pojawiła się najnowsza wersja wentyle 3.2 a w niej kilka nowinek. Polecam!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.