273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Proszę o pomoc !!!

Witam
Szukam przyczyny i mozliwości uniknięcia mojego problemu w przyszłości.Mieszkam w domku jednorodzinnym(ogrzewanie CO)w łazience rowieniż ogrzewanej zanjduje sie piecyk TERMAQ Termetu na gaz propan butan.Problem pojawia sie przy minusowych temparaturach(juz od -10C)woda w rurkach na piecyku zamarza i rozsadza je.Probowałem juz przedłużenia rury kominowej w tej chwili jest: 2m nad dachem + strażak kwasowka + wysokosc strychu 1,3m+rura kwasowa harmonijkowa ok 1m.Rura kominowa ponadto jest jeszcze ocieplona watą szklaną(strych + 2m i osłonieta dodatkowo blacha ).Nie pomaga !!Drzwi lazienkowe z otworami wentylacyjnymi, okno PCV,wywietrznik.
Łazienka jest najzimniejszym pomieszczeniem w domu.
Prosze zasugerujcie mi co można jeszcze zrobic

trzeba zamówić ekspertyzę u fachowca.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.