273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

proszę o opinie na temat grzejników

Dość tanie grzejniki, ale solidne, wydajne i oszczędne mają na portalu www.jaga.com.pl . Kupowałem u nich cały zestaw grzejników pokojowych do zestawienia z systemem podłogowym. Dobry, szybki kontakt z firmą.

I zaraz znów zima (niestety), dlatego myślę, że temat jak najbardziej aktualny :) Ja mogę serdecznie polecić firmę Kaldekor. Takich grzejników to ja jeszcze nie widziałam. Oprócz tego, że są wysokiej jakości, to jeszcze bardzo dobrze wyglądają, widziałam u mojej siostry. Warto sobie zajrzeć na ich stronę internetową, żeby zobaczyć co proponują i wybrać to co jest dla nas najlepsze. Wybór jest duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja już kilka lat posiadam grzejniki firmy Kaldekor i jestem bardzo zadowolony bo do tej pory nie mam z nimi żadnych problemów. Dodatkowo fajnie się prezentują w domu więc polecam.

Ja zdecydowałam się na ten: kaldekor - grzejnik-carre-cr-o goście do tej pory dziwią się, że to grzejnik.

Ja mam stalowe Purmo, w łazience też - nie ma na co narzekać. Widać od razu, że wysokiej jakości i że dobrze wykonane. No i ładnie wyglądają.

Mam Kermi 15 lat. W pokojach sprawują się bardzo dobrze. Zdarzają się zapowietrzenia 1/2 na sezon. W łazienkach zardzewiały całkowicie, ale nie ciekną - muszę je w tym roku wymienić z powodów estetycznych. W domu, który buduję obecnie zastosuję Purmo.

Ja kupiłem grzejniki producenta Thomson z okolic Krakowa. Wygląd nie tyle był ważny co oferowane parametry, Zdecydowałem sie na grzejniki cokołowe i jestem bardzo zadowolony. Jakość w stosunku do ceny na duży +

Dobrą jakość mają grzejniki Buderus. Trzyma ciepło na długo i są tanie w zakupie. Przykładowy model w instaltech24 Grzejnik Buderus Logatrend Typ 22 VC Profil 22600500-1062. Polecam cieplutko

Ja zamówiłem do swojego mieszkania grzejniki dekoracyjne z dudik. mają świetna jakość i ciekawy design. Cena nie jest kosmiczna więc warto zapoznać się z ofertą

Ja zamówiłem grzejniki na Dudik.pl i są super jakości w rozsądnej cenie.

Ja kupiłem do mieszkania dekoracyjne z Dudik.pl i jestem zadowolony. Świetna jakość wykonania, cena super i są super wydajne i szybko się nagrzewają długo trzymając temperaturę.

"Promienniki podczerwieni to świetne i w dodatku ekonomiczne rozwiązanie
Ja mam polskie OXYLY. Dają ciepło i wygode uzytkowania, obsługuje wszystko telefonem, szybko daja oczekiwaną temperature pomieszczenia. Bardzo dobry sposób na ogrzanie mieszkania "

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.