273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Praktyki wakacyjne

Jestem studentem 3 roku Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, specjalność COWiG (Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo), byłbym zainteresowany odbyciem praktyk najlepiej w biurze projektowym. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt do takowego biura, lub byłby zainteresowany moją ofertą proszę o kontakt: (0)660712864, lub drogą elektroniczną na adres standardowy@gmail.com

A podobno Politechnika Warszawska poziomem nauczania, kadry akademickiej jest jedna z najlepszych w Polsce! Niech zaczną tam uczyć "zaradności". Studiowanie to chęć do samokształcenia. Poszukiwania. Do tego studencika pracodawca sam ma się zgosić (i pewnie codziennie zabierać do pracy-praktyki).

zazdrośni Ślązacy...

Te, Politechnika Ślaska. Jak pracodawca potrzebuje pracownika, to daje oglosznie lub pozyskuje go w inny spsob. Jak potrzebuje BARDZO, to nawet sam do niego dzwoni. Ot rynek.
To juz nie te czasy, kiedy pracownik byl niewolnikiem i popychadlem. Co glupsi zaczynaja tracic ludzi, lub po prostu szkolą przyszle kadry dla konkurencji.

Tak jak Choperini jestem studentka IŚ i musze odbyc w tym roku praktyki. Moze mi ktos doradzic "przyjazne studentom" biuro albo firme w Warszawie. Nie chce przez 4 tygodnie robic kawy ale cos sie nauczyc.

Z tymi praktykami to różnie bywa. Studenci z Płocka np. odbywali praktyki na Orlenie. Inni załatwiali sobie w biurach projektowych. Ja znalazłam pracę (nie praktykę) szukając firm o interesującym mnie profilu w internecie. Potem wystarczy zadzwonić lub ruszyć się bezpośrednio do firmy i obgadać. Powiedzmy sobie prawdę. Część firm szuka ludzi do wykonywania czarnej roboty, np. robienia kawy, bądź zliczania ze specyfikacji kształtek i innej drobnicy. Jednak są też takie firmy które faktycznie staraja sie cos pokazać związanego z autentycznym wykonywaniem instalacji. Nie ma sie co oszukiwać, najwięcej jest tych pierwszych firm. Więc nie liczyłabym że firma sama będzie szukać praktykanta. Pracownika na 8 godzin który faktycznie bedzie w stanie cos zrobic to co innego.
Nie łamcie się.
Powodzenia w poszukiwaniach.
P.S. Politechnika Warszawska jest najlepszą uczelnią techniczną w Polsce, jestem przekonana że na Śląskiej nie macie bardziej bystrych studentów-też pewnie lubia ułatwiać sobie zycie, ot taka natura umysłów technicznych.

to raczej nie zazdrość a szczera prawda, samo się nie zrobi

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.