273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Pomoc przy pisaniu pracy dyplomowej

Witam
Przyznam szczerze, ze nie mam czasu na pisanie pracy dyplomowej i szukam osobe chetna do zarobienia troche pieniedzy i pomoze mi napisac prace dyplomowa z zakresu wentylacji. Tematem jest modernizacja istniejacej instalacji wentylacyjnej. Zainteresowanych prosze o pisanie na maila: buzia.beata@interia.pl
Prosze o traktowanie mojej oferty poważnie.
Pozdrawiam.

he he e ... no to moi drodzy projektanci ... istnieje możliwość dorobienia po godzinach ...a wystarczy podrzucić jakiś przodek....
proponuję zacząć licytację ....
zaczynam:
tydzień bez mojego starego ... praca bedzie na piątkę

Apel
Ponieważ w projektowaniu wentylacji widać te same i powtarzajace się błedy, poszukuje się tego kto pisze od lat większośc prac by sie trochę podszkolił.

Ty parszywy, bezczelny, głupi debilu. Jak śmiesz na forum wentylacyjnym proponować taką rzecz. Dlaczego administrator nie usunął tego wpisu i nie powiadomił policji !

Nie denerwuj sie tak bo ci jakas żyłka pęknie :P

Witam
Przyznam szczerze, ze nie mam czasu na pisanie pracy dyplomowej i szukam osobe chetna do zarobienia troche pieniedzy i pomoze mi napisac prace dyplomowa z zakresu wentylacji. Tematem jest modernizacja istniejacej instalacji wentylacyjnej. Zainteresowanych prosze o pisanie na maila: buzia.beata@interia.pl
Prosze o traktowanie mojej oferty poważnie.
Pozdrawiam.
tak naprawdę to post powinien się zaczynać "Przyznam szczerze, że jestem takim kretynem (a raczej kretynką), że nie jestem w stanie sklecić sensownie ani jednego zdania. Nie znam się na wentylacji, ani w ogóle na niczym, a modernizacja kojarzy mi się z modą..." A potem taki (taka) inż. z dyplomem chce zarabiać 10 000 zł / mies, bo przecież jest fachowcem...

szanowni panowie inzynierowie
czy nie słyszeliście nigdy o trollowaniu??
wrzucaniu głupiego posta aby podqrwić towarzystwo na forum??
czy myslicie ze ktoś z taim pytaniem by wyjechał i z nazwiskiem w mailu ??
proponuje wysciubić nosy poza własny zawód i poduczyc się trochę o zasadach usenetu
czyli do not feed the troll - nie odpowiadać

... ani o pisaniu za kasę? 90% prac jest lewych, a tu jaki szok. Kto ma czas się z tym pieprzyc przy dzisiejszych możliwościach. I tak wszystkiego uczysz się w pracy.

chętnie podejmę się napisania tej pracy. koszty do ustalenia na priv. mam doświadczenie w podobnych pracach - robiłem projekty klimatyzacji i wentylacji dla studentów politechniki. Pisz na adres:
magisterka@gmail.com

ja będę tańszy... pisz na lina49@wp.pl

a może ja hotgay@wicherek.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.