Wziernik SGP dedykowany jest do pracy w aplikacjach o ciśnieniu do 52 bar. Oznacza to że nowy produkt można bez problemu stosować z czynnikami R410A, R32 i R744 (obieg podkrytyczny).

Nowość w ofercie Danfoss: wziernik SGP – przeznaczony do pracy przy wyższych ciśnieniach
Obecnie wprowadzane na rynek rozwiązanie Danfoss powstało w oparciu o potrzeby naszych klientów na komponenty które mogą pracować przy wyższym ciśnieniu. Solidna i dobrze znana konstrukcja została przeprojektowana aby móc pracować przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 52 bar. Oprócz tego wziernik Danfoss posiada wzmocnione odbicie światła, które umożliwia łatwy odczyt stanu czynnika chłodniczego. Najważniejsze cechy to …
SGP
* Maksymalne ciśnienie robocze – 52 bar;
* Optymalna widoczność chroni system i zmniejsza ryzyko uszkodzenia sprężarki;
* Obejmuje pełny zakres przyłączy: śrubunek, do lutowania, mufa;
* Zakres temperatury pracy: od -50 0C do 80 0C ;
* Bardzo wiarygodny odczyt spowodowany minimalną zależnością od temperatury
* Przeznaczone do pracy z czynnikami typu CFC, HCFC i HC;
* Optymalne uszczelnienie zabezpieczające układ przed wyciekiem czynnika chłodniczego podczas wieloletniej eksploatacji

Obszerne badania laboratoryjne i testy na pracującej instalacji w terenie

Przy produkcji wzierników SGP wykorzystano materiały oraz metody uszczelniające które Danfoss stosuje od wielu lat i które dowiodły że są najlepszym rozwiązaniem w odniesieniu do niezawodności. Podczas projektowania i rozwoju wzierników SGP w oparciu o doświadczenie i wiedzę firmy Danfoss w tym obszarze zostały przeprowadzone obszerne badania laboratoryjne sprawdzające pracę urządzeń w ekstremalnych warunkach. Zapewnia to znakomite parametry tych urządzeń.


Światowy lider w technologii energii i klimatu


Grupa Danfoss prowadzi działalność na całym świecie, a głównym celem jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań dla naszych udziałowców, będąc liderem w branży chłodniczej, ogrzewania, napędów elektrycznych i hydrauliki siłowej. Zapewniamy że będziemy pełnić wiodącą rolę w zakresie naszej działalności poprzez rozwijanie niezawodności i innowacji – dostarczając pełne zadowolenie z rozwiązań w obszarze klimatu i energii.
SGP
Wziernik SGP jest częścią szerokiego zakresu produktów armatury instalacji chłodniczych Danfoss. Nasza produkcja wykorzystuje technologię „state-of-the-art”, a każdy produkt jest dokładnie przetestowany zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami.