Gość: 3rider
2006-10-22 00:00
#1
PILNE: Czy w takiej pracy zrobię uprawnienia ? Proszę o rady!!!
Witam, stoję właśnie przed wyborem pracy. Mam możliwość pracowania dla szkoły wyższej(ekonomicznej), w dziale technicznym, jako Specjalista ds. technicznych, którego zadaniem będzie nadzór nad wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Wymagana jest znajomość zagadnień inwestycyjnych i eksploatacji urządzeń energetycznych, wodno-kanalizacyjnych, went-klim.,kotłowni olej. i gaz., węzłów ciepl. Pracodawca wymaga ode mnie żebym zrobił świadecto kwalifikacyjne "D" grupy II lub III.
----I tu pojawia się moje pytanie: czy na takim stanowisku będę mógł zrobić uprawnienia wykonawcze w zakresie instalacji sanitarnych?
Dodam, że szkoła prowadzi dużo budów na terenie całego kraju, występując w roli inwestora, lecz w dziale inwestycyjnym zamierza zatrudnić osoby takie jak:
1) Asystent inspektora nadzoru
2) Koordynator inwestycji z uprawnieniami budowlanymi
3) Majster/inżynier budowy
Proszę o radę czy w takiej szkole możliwe jest zrobienie uprawnień czy raczej powinienem wybrać pracę w firmie typowo wykonawczej. Jestem już 3 lata po inżynierii środowiska i w dotychczasowych pracach nie prowadziłem dziennika praktyk. Wypadałoby jednak zdobyć te uprawnienia, zważywszy, że chcę dalej pracować w tej branży (głównie grzewczej). Nie mam pewności, że mimo obietnic przedstawiciela szkoły, mówiącego, że umożliwi mi zrobienie tej praktyki, będzie to naprawdę możliwe. Nie chcę już tracić czasu w pracy, w której mogę zdobyć doświadczenie głównie przy eksploatacji istniejących instalacji jako kierownik "panów konserwatorów" przykręcających kurki i wymieniających filtry w kotłach, czy uszczelki w łazienkach.
Dziękuję i pozdrawiam
3rider
Gość: giga
2006-10-24 00:00
#2
3 lata po szkole i jeszcze nie wiesz co zrobic???
pospiesz sie i zdecyduj...
za granicą potrzebują takich jeleni
Gość: Maciej
2006-10-27 00:00
#3
Jezeli jest tak jak mowisz ze szkoła prowadzi budowy wystepując w roli inwestora to jest taka szansa.Musisz miec tylko kogos kto ci to podbije.Najlepiej zadzwoń do NOT-u to ci powiedza dokladnie.
Gość: klint
2006-10-30 00:00
#4
tu tez jest informacja na ten temat
http://www.maz.piib.org.pl/index.php
  • 1