Jeśli ktokolwiek szuka informacji na temat zastosowania sprężarek inwerterowych oraz płynnej regulacji w układach klimatyzacji, serwis internetowy Danfoss jest właśnie dla niego! Serwis przeszedł rewolucję i został ułożony w taki sposób, aby kłaść największy nacisk na zrównoważone innowacje.

Jeszcze więcej informacji online dla profesjonalistów HVAC!
Witryna udostępnia więcej informacji na temat technologii inwerterowej, więcej raportów i analiz oraz e-lekcji aby wspierać konsultantów, inżynierów, projektantów oraz producentów urządzeń, zwiększając ich wiedzę na temat rozwiązań o płynnej regulacji obrotów dedykowanych dla branży HVAC.

danfoss - serwis
------------------------------

Jednocześnie istnieje grupa dyskusyjna „Inverter Compressors” na portalu LinkedIn umożliwiająca bezpośrednią wymianę informacji pomiędzy specjalistami i ekspertami z firmy Danfoss dotyczących ogólnych i technicznych zagadnień związanych z technologią sprężarek inwerterowych rozwijaną przez firmę Danfoss.

Realizacja projektu polegającego na udostępnieniu serwisu internetowego jest częścią zobowiązania Danfoss do dzielenia się wiedzą na temat rozwiązań dla komercyjnych systemów klimatyzacji. Ze względu na wieloletnią historią rozwoju przetwornic częstotliwości i sprężarek inwerterowych Danfoss szczyci się unikalną pozycją na rynku. Obecnie firma posiada najszerszą ofertę rozwiązań o zmiennej prędkości do zastosowań komercyjnych.

Danfoss udostępnia również portal internetowy „Danfoss Learning” z wieloma programami szkoleniowymi i bezpłatnymi e-lekcjami poświęconymi technologiom i produktom oferowanym przez firmę.