273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Jaka klimatyzacja do mieszkania ?

Ja długo się zastanawiałem nad klimatyzatorem do swojego mieszkania. Znajomy polecił mi dobrą firmę. Polecam ją dalej. Doradzili mi odpowiedni sprzęt, pomogli w montażu. Mają nawet usługę wypożyczenia co sprawdza się dla osób , które wolą uprzednio przetestować funkcjonalność. [url=http://wp.pl ]https://www.klimatop.pl/[/ url]

Ja polecam klimatyzację ścienną typu Split. Jest cicha, zajmuje mało miejsca w domu, a przy okazji jest bardzo zautomatyzowana. Sterujesz ją jednym pilotem. Wszystko masz w zasięgu ręki. Wiem, że takie rzeczy montuje firma Klimland z Katowic. Tutaj masz na nich namiary klimaland

Jestem bardzo zadowolony, miałem szeroki wybór produktów, profesjonalna poradę i staranny montaż. Naprawdę serdecznie polecam super firma.

W upalne dni tego typu chłodzenie to prawdziwy ratunek dla wszystkich osób i to zarówno młodych jak i starszych. W końcu uciążliwe upały dają się każdemu we znaki w tak samo dużym stopniu i nie ma od tego żadnych wyjątków.

My mamy klimatyzator Samsunga, który montowała firma Klimat Plus. Dość często go używamy, zwłaszcza latem. Przydatne udogodnienie.

ponawiam temat bo na rynku pojawiło sie kilka całkiem fajnych rozwiązań czy ktoś może np. porównać galanz haier samsung, moze inne ale własnie mniej wiecej w klasie ekonomicznej :D

A jaki budżet posiadasz na montaż instalacji lub zakup klimatyzatora? Sprecyzuj ten szczegół,jest on istotny i dopiero wtedy pomożemy,doradzimy podczas wyboru.

Ja mam klimatyzację od firmy Klimatplus i nie wyobrażam sobie, że mogłabym przetrwać letnie upały bez tego powiewu chłodu! Wspaniała sprawa, szczególnie dla osób, które źle znoszą wysokie temperatury na zewnątrz.

Do mieszkania w bloku polecam jednak postawić na przenośny klimatyzator,który również dobrze się sprawdzi i bez problemu kupisz go do kwoty 1200zł,nawet i taniej. Spednet

żeby uchronić dom od nadmiernego nagrzewania dobrym pomysłem jest to aby zainstalować markizy zewnętrzne, które znacznie ograniczają przepuszcznie słońa do wewnątrz. Chronią przed nagrzewaniem i szkodliwymi promieniamu UV.

Wiem coś o tych markizach, bo w domu mamy zamontowane. Był to nasz najlepszy wybór jeżeli chodzi o ochronę domu. Jest przyjemnie chłodno w domu, bez owadów, a słońce przedostaje się do domu w fajnych proporcjach. :)

Pytanie do instalatorów - z jakiej pompy próżniowej korzystacie na co dzień?

Trochę tego jest. Proponuję więc dopytać tutaj: chlodni.pl

Nie jest to najtańszy sprzęt, dlatego jak już kupować to taki, który sprawdzi się w różnych pracach naprawczo-konserwacyjnych

Jak dla mnie ekspertem jeśli chodzi o klimatyzację jest firma klima-expert. Zamówiłem u nich klimatyzatory do mieszkania podczas zeszłorocznych upałów i mogę polecić ją w 100%. Firma bardzo rzetelna i słowna. Jak mówią, ze coś zrobią, to zrobią. Montaż ekspresowy i można się było od razu chłodzić.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.