273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Ile zarabia kierownik??

kierownik ile by nie zarabiał to i tak ma za duzo bo przeważnie ten nad ktorym stoi jest od niego madrzejszy a po studiach bez żadnego doswiadczenia to u mnie bys tylko pomagierem mogl byc czyli przynies, wynies , pozamiataj

tzn gdzie?

nie sluchaj tych co mowia,ze dostaniesz 700 , 1000 czy 1200 zl. to bzdura. w normalnych Firmach nie pseudofiremkach dostaniesz spokojnie jako kierownik z uprawnieniami 2500 netto+ nadgodziny.
nie dawno skonczylem studia , pracuje w firmie ok 40 osob jako inzynier budowy, branza sanitarna (duze sieci i instalacje). zarabiam 1500 netto + drugie tyle z nadgodzin (praca po 11 godzin dziennie+ soboty do 13,). przez pierwsze 2 miesiace mialem 1200 zł +nadgodziny. sredniej wielkosci miasto na dolnymslasku
we wroclawiu moglem pracowac za 2200 netto podstawy.

Zalezy od miasta i od panstwa. W Krakowie inzynier po studiach zarabia 2000-2500 netto, w Warszawie 2500-3000 zl netto , w Berlinie 1800 euro netto. Wszystko zalezy od tego co umiesz. (Oprogramowanie wspomagajace projektowanie, jezyki obce , itp....) pozdrawiam

zgadzam sie w 100 procentach. Pracowalam rok w biurze projektowym w Krakowie i nie nauczylam sie praktycznie niczego. Od roku pracuje w Niemczech, mam niemicka pensje (jeszcze nie 3000 e ) ale to kwestia czasu. Tutaj reguly sa jasne, im wiecej doswiadczenia w biurze tym wyzsze wynagrodzenie. Pracuje bez stresu po 8 godzin dziennie, dodatkowo premie 2 razy w roku itp. Wszystko na NORMALNYCH warunkch!! Do Polski narazie nie wracam :P

Nie pytajcie za ile, tylko łapcie jakąkolwiek robotą - z Irlandii, Anglii, Szkocji, Walii, Hiszpanii, Niemiec już nadjeżdżają... Polacy. Fachowcy najwyższej klasy, śmietanka narodu. Samolot za samolotem od 21 października godziny 22:55 lądują na Okęciu. Setki, co tam setki - tysiące! - kilometrów autostrad wybudowane przez minione 2 dni zatłoczone autobusami wypełnionymi roześmianymi i szczęśliwymi ludźmi. Dziś masz szansę na kierownika, za kilka godzina najwyżej na śmieciownika. A wszystko przez tzn. dzięki Cudownemu Donaldowi!

AWK zrób coś dla naszego kraju i piźnij się w swój pusty, moherowy hełm. To nie jest forum polityczne, więc bujaj swoje orzechy z tego forum.

Sluchaj chlopie nie wiem ile masz lat , ale pierdoly opowiadasz jak koles 70-cioparoletni ( nie obrazajac wszystkich staruszkow). Trzeba miec problem z oczami albo mozgiem , zeby nie widziec obludy i klamsta pismakow. To ze mowia ze im najbardziej zalezy na Polsce to gowno prawda. Gdyby im zalezalo, to nie przeszkadzaliby naprawiac kraj, tylko by pomagali. Przeciez nie stac nas na nastepne wybory. Ale Pismakom i innym mocherom chodzi tylko o to , zeby nas caly Swiat wysmial, ze nie potrafimy zrobic EURO 2012.Nawet jesli teraz zmieniliby rzad , to juz nie zdaza nic zrobic do Euro 2012.
Ja pracuje jeszcze w Niemczech i przez te kilkanascie lat czegos sie nauczylem- wracam do kraju,bo z takimi matolami jak Ty nie da sie normalnej Polski zbudowac.Ja wierze ze sie uda postawic kraj na nogi. To nie jest takie trudne, trzeba tylko chciec. Wez sie chlopie za robote i za swoje zycie, bo Jarek zycia Tobie nie ulozy. Jego obchodzi tylko rozliczenie przeszlosci, nienawisc i klamstwa.Jak chcesz to siedz dalej na dupie i czekaj az Ci bedzie lepiej... ale Ty przeciez w cuda nie wierzysz

To bylo do AWK ( gosc)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.