273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Firma KDV Sp. z o.o.

Witam . Nasza firma współpracowała z KDV . Zakupił u nas kilka urządzeń klimatyzacyjnych i do dziś się nie rozliczył .

Przecież KDV robiło projekt na SKY TOWER we Wrocławiu!

no to sąd, windykacja itp...

Panie poszkodowany jakie podjęła Pana firma kroki żeby odzyskać pieniądze. Od znajomych którzy mieli przyjemność pracować w KDV wiem że PIP i sąd za dużo nie pomagają, ponieważ Pan Hamarowicz i tak się tym nie przejmuje

to weźcie mu naklepcie po ruju i skopcie dupe to może coś zrozumie...siłowe rozwiązania zawsze przynoszą efekt (patrz Krzyż po pałacem)

Pip i sąd niewiele zdziałają bo takich spraw ma on pełno. Skoro nie potrafią odzyskać od niego pieniędzy kontrahenci to my zwykli pracownicy wiele nie zdziałamy. Co nie oznacza, że nie należy walczyć o swoje. Może kiedyś sprawiedliwość zatriumfuje.
Nie mniej jednak komorników pan Hamarowicz ma gdzieś i nawet o małe sumy można z nim walczyć latami. A to jedyna legalna droga odzyskania pieniędzy. Jak się posypie bardziej to koleś zwinie interes i założy kolejny- zresztą już nie pierwszy raz i zaznajomieni w temacie wiedzą, że tak już robił kilkakrotnie w przeszłości.
Dopóki u niego pracujesz i ma w Twojej pensji jakiś interes to ją dostaniesz (z opóźnieniem ale dostaniesz).
Wielka szkoda- bo facet ma wielki dar do zdobywania kontraktów, do przekonywania do siebie ludzi i mógłby stworzyć super firmę gdyby miał krztynę uczciwości.

Ja mam podobny problem, a czy Pan ( były pracownik) odzyskał swoje pieniądze? Może jakieś wskazówki.

Witam, uważam że trzeba walczyć do końca. Fakt komorników oraz PIP to on ma w d**** i w sumie racja bo nic mu do tej pory nie zrobili. Walczyłem (PIP, komornik etc.) i w efekcie odzyskałem swoje pieniądze ale po bardzo długim okresie czasu. Uważam że warto walczyć.

Witam,

Moze mi ktos udzielic wiecej informacji na priv o firmie KDV. Dostalem oferte pracy u nich a widze ze niezbyt pochlebne informacje wypowiadacie. GG:2336695

Potencjalny daj sobie spokój z tą firmą. Szkoda nerwów

Szkoda nerwów. Pan Hamarowicz to już ma sporo tych firm obecnie działające to:
1. Klimatechnik Development (obecnie fikcyjna)
2. KDV Sp. z o.o.
3. KDVS Sp. z o.o.
i jakaś dawna hurownia lepiej uciekać i to jak najdalej. Nieopłaca składek ZUS wiec tak naprawdę zarabiasz tylko netto (jeśli wogóle otrzymasz pieniądze)

Gdzie obecnie znajduje się ich siedziba chciałbym chociaż sprawdzic jak firma się prezentuje

rowniez walcze z Hamarowiczem o pieniadze.
Bardzo prosze o wszelkie informacje kontaktowe na adres bronxtarr@wp.pl

Podobno firma jest teraz gdzieś na Gabrieli Zapolskiej koło Salwator Tower

Też z nimi walcze, kontakt cieżki, znaleźć ich też nie łatwo...kont pewnie maja kilka...komornik szuka, szuka i znaleźć nie może...pewnie całość kasy idzie przez KDVS sp. z o.o. - tak jak kiedyś było z Klimatechnikiem, gdy się zadłużył i powstało KDV Sp. zo.o. . Powodzenia wszystkim którm nie zapłacił p. Hamarowicz Maciej .tagi. KDV sp. z o.o. Klimatechnik sp. z o.o. , KDVS sp. z o.o. , Maciej Hamarowicz

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.