273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

dospel

nie

a ja dodaję jakość

jakość mają eksportową

jakość mają eksportową
Paula, nie kompromituj się. Ludzie naprawdę znają centrale na rynku. Jakośc to ma ale Gea czy Dantherm a nie Dospel.
On sprzedja stare CV VTS-u. Nie najgorsze ale głośne jak ...

Tak się składa że CV z Vts to był jeden z ich najlepszych produktów. Później jak przeszli na monobloki już nigdy nie było tak pięknie... CV dawały przede wszystkim dużą możliwość konfiguracji urządzenia pod konkretne potrzeby, a monoblok? Określone ilość modeli w zestawieniu i żadnych zmian...bo tylko tak jest dobrze.

Tak się składa że CV z Vts to był jeden z ich najlepszych produktów. Później jak przeszli na monobloki już nigdy nie było tak pięknie... CV dawały przede wszystkim dużą możliwość konfiguracji urządzenia pod konkretne potrzeby, a monoblok? Określone ilość modeli w zestawieniu i żadnych zmian...bo tylko tak jest dobrze.
Ale Dospel produkuje nie stare CV, o których piszesz tylko CV oparte na monoblokach!

Centrale Deimos i Erato Dospela mają oczywiście swoje wady, ale bezsprzecznie jest to bardzo dobry produkt. Porządne wentylatory i materiały użyte do konstrukcji. W efekcie nic się nie tłucze i nie ryczy jak u plastykowej konkurencji.

Co wy chcecie, wykonanie systemow w dospelu jest dobre, moze nie bardzo dobre ale na wlasciwym poziomie. Niewiem jak wyglada to u konkurencji ale produkty dospelu moge spokojnie polecic, w koncu sam je produkuje jako pracownik ^^

mam pytanko czy ktoś ma zainstalowany system dospel i czy jest prawdą że po 3 latach to się zwraca mam zamiar zainstalować to w domku o powierzchni 150m proszę o poradę na e-meil sarwor@poczta.fm dzięki

Źle przeczytałeś. Po 3 latach zwracasz centralę do producenta lub skupu złomu:)

http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=5705

Dospel daje najdłuższy okres gwarancji na urządzenia.

A ja je jeszcze zawijam w sreberka.

dospel=totalna porażka+WADLIWY MONTAŻ tel.serwisowy brak możliwosci kontaktu (p.dudkiewicz) z perspektywy 3-lat użytkowania mierna jakość prognozowanych przez instalatora korzyści c.d. n.

widzę post żyje popieram Kondrada, co ze tego ze cena dobra jak jakość kiepska, to co tanie to i drogie bo później same problemy i po jakimśczasie okazuje się ze lepiej było kupić centralę markową droższa o 1 tys i ja użytkować bez problemów, co samo tyczy się wentylatorów i innego chłamy pchnego na rynek przez firmę Dospl..... Szkoda pieniędzy a później nerwów, nie ma kontroli Jakości nie ma serwisu, więc nie ma o czym mówić.


Pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.