Gość: Barti3230
2004-06-24 00:00
#1
Potrzebna pomoc wentylator DOSPEL Euro4
Potrzebuje informacji jaki "scalak" obsadzony jest w wentylatorze EURO4 firmy Dospel - spalil sie od tyrystora
Z gory dziekuje za pomoc
Gość: Nowy
2004-06-25 00:00
#2
Oryginal !!
Gosc potrzebuje pomocy a nie pierd....nia. Jesli masz dane ukladu to mu podaj a nie pisz glupot.
Wymagany scalak to LM324N.
Gość: Flex
2004-06-25 00:00
#3
A pozatym nie wierzę, że orginał DOSPELU może być lepszy od jakijś podróby!
Gość: pressservice
2004-06-26 00:00
#4
GWARANTOWANA JAKOŚĆ DOSPEL
Pozycja Lidera Wentylacji zobowiązuje nas do dbania o satysfakcję Klientów. Z myślą o nich wciąż ulepszamy jakość naszych wyrobów tak, aby spełniały one światowe standardy.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. Z myślą o naszych Klientach Zarząd Dospel Sp. z o.o. ustanowił i zatwierdził "Politykę jakości" i wprowadził System Zarządzania Jakością. Wszyscy nasi pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie, zobowiązanymi do działania spełniającego wymagania Klienta oraz wykonywania wyrobów i zapewnienia usług o stałym wysokim standardzie. Proces produkcyjny kontrolowany jest na każdym etapie realizacji, dzięki czemu macie Państwo pewność, że otrzymany produkt jest gwarantowanej jakości. Za kontrolę jakości odpowiedzialny jest Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością.
Wysoka jakość jest uzyskiwana poprzez wykorzystywanie w procesie produkcji surowców i materiałów renomowanych firm, zachowanie niezmiennych parametrów i procedur produkcyjnych oraz kontrolą każdego etapu produkcji i dystrybucji jak również stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Dbałość o zapewnienie najwyższej jakości naszych produktu skutkuje wysokim zaufaniem Klientów do produktów firmy Dospel oraz minimalną ilością reklamacji - odsetek reklamacji w stosunku do ilości wyprodukowanego towaru jest mniejszy niż 0.9 % ! W celu przekazywania jak najlepszej wiedzy o produkcie oraz zapewnienie najwyższej jakości, prowadzimy autoryzacyjne szkolenia dla sprzedawców i projektantów, którzy wykorzystują pozyskaną wiedzę w obsłudze i kontakcie z klientem.
Wciąż pracujemy nad poprawą jakości naszych usług. W myśl hasła "Klient nasz Pan" dokładamy wszelkich starań, aby za jakością wyrobu stała jakość OBSŁUGI KLIENTÓW. W naszym Centrum Obsługi Klienta mogą Państwo zasięgnąć porad i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące produktów i usług firmy Dospel.
Wśród dokumentacji Systemu Jakości najważniejszą rolę odgrywa Księga Jakości.
Księga Jakości określa szczegółowo obowiązujące procedury, podział obowiązków i zakres odpowiedzialności w działaniach objętych Systemem Jakości. Jest ona dokumentem wytycznym, dzięki któremu nadzorujemy naszą pracę tak, by wszystkie elementy produkcji zapewniały najlepszą jakość produktu.
Skrupulatne stosowanie wytycznych zawartych w Księdze Jakości oraz procedurach i instrukcjach zapewnia stałą najwyższą jakość produktów marki Dospel.
Za opracowanie Księgi Jakości, aktualizację treści, wprowadzanie zmian oraz jej wydawanie i rozpowszechnianie odpowiedzialny jest Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością. Księgę Jakości znają i stosują wszyscy pracownicy firmy.
System zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2000 w połączeniu z nieustannymi wysiłkami naszej kadry zapewniają najwyższą jakość produktu. Gwarantowana Jakość Dospel jest naszą chlubą.
Gość: Barti3230
2004-06-28 00:00
#5
Dziekuje "Nowemu" Za pomoc. Koszt scalaka 1zł + tyrystor 1zł - i wszystko dziala.
Chcialbym zamknac juz ten temat.
Jesli chodzi o oryginalnosc (!!!!) - to zakupiony byl wentylator oryginalny i funkcjonowal bez zarzutu - do wyladowania atmosferycznego w poblizu mojego mieszkania - przez co spalilo elektronike. Co do firmy DOSPEL to polecam !!! Pomoc techniczna maja b. dobra - a mnie po prostu chodzilo o ograniczenie kosztow naprawy- co sie powiodlo.
Gość: spostrzegawczy
2004-06-28 00:00
#6
może chcesz pogrzebać w centralach wentylacyjnych-żeby ograniczyć koszty...polecam..
Gość: Andrzej
2004-06-28 00:00
#7
Zajrzyj na strone o wentylacji w przedszkolu zostawiłem tam dla ciebie wiadomość.
W końcu sie spotkamy a wtedy ............
  • 1