273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

dobry agregat prądotwórczy

Kruzer TH 2500 (2,0Kw 230V) ja mam ten model i polecam, bezproblemowo działa i nie ma co przepłacać za wiele droższe, a tak naprawdę tej samej jakość! Trzeba dobrze się zastanowić.

zapytaj o agregaty Kruzera, np TH 5500 E (4,0Kw 230V) bardzo poręczny, a spalanie znikome.

Dokładnie ten model wspominany wyżej posiadam i jest jak najbardziej godny polecenia. U mnie często uzywamy

Jak długo posiadasz? Jak często uzywasz. Nie powiem Kruzery stoją w korzystnych cenach więc sam się zastanawiam

Ja mam Kruzera około pół roku i w sumie używany dość często, sprawdza się i zero problemów

TH 3600 Kruzer to mój model, bardzo dobry sprzęt a faktycznie cenowo super stoi, nie przepłaciłem

[quote]TH 3600 Kruzer to mój model, bardzo dobry sprzęt a faktycznie cenowo super stoi, nie przepłaciłem[/quote]

Gdzie kupowałeś?

[quote][quote]TH 3600 Kruzer to mój model, bardzo dobry sprzęt a faktycznie cenowo super stoi, nie przepłaciłem[/quote]

Gdzie kupowałeś?[/quote]

Mam ten sam model, zamawiałem bezpośrednio u nich, w sklepie producenta.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi i porady, zamówiony Kruzer, teraz czekam aż będę mógł go przetestować sam.

Robert nie za wiele wiem który to model Kruzera, daj znać to powiem Ci czy mam taki sam i dam znac jak się sprawowal

U mnie Kruzer z powodzeniem teraz jesienią daje radę, kiedy mamy serię awarii prądu na budowie, szukałem czegoś na szybko i dobrze że zdecydowałem się właśnie na kruzera

który model Kruzera wziąłeś? Polecam się na przyszłość!

Mam ten Kruzer TH 5500 - 4,0Kw 230V jestem zadowolony tak jak juz pisałem

do czego do używasz? w warsztacie? Cicho pracuje?

U mnie stoi w warsztacie, od czasu do czasu potrzebny jest to fakt. Pracuje idealnie, równomiernie niezbyt głośno.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.