273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

długość praktyk a uprawnienia budowlane

Cześć! Mam takie drobne pytanka dotyczące czasu trwania praktyki do uprawnień budowlanych...
Otóż wiem, że przy robieniu od razu uprawnień pełnych wykonawczych i projektowych trzeba spędzić po 2 lata w projektach i 2 lata na budowie. Ale teraz sposób liczenia tych lat... Czy nie wiecie czasami czy można robić na przemian projektowe i wykonawcze. Mam tu na myśli taki przypadek, że...
np. pracuję sobie przez miesiąc przy projekcie, następnie na jakiś czas powiedzmy 3 miesiące idę na budowę i znów wracam do projektowania... Czy nie wiecie po prostu przypadkiem czy musi być ciągłość w dzienniku praktyk na danej praktyce??
I jeszcze jedna prośba... Nie ma może ktoś przykładowego wypełnienia dziennika praktyk? Chodzi i o prakltyki wykonawcze jak i projektowe... Z góry dziękuję za pomoc... Proszę o przesyłanie korenspodencji na adres: macia_pp@wp.pl

To znowu ja od tego pytania o długość praktyk...
Zapomniałam się podpisać...
A poza tym coś mi zjadło literkę z e-maila...
Mój e-mail to: marcia_PP@wp.pl lub marta@itec.com.pl
Z góry dziękuję za odpowiedzi...
Pozdrawiam
Marta

Praktykę na budowie piszesz np. na końcu dziennika, a w biurze projektowym na końcu. Czyli dzielisz dziennik na dwie części i piszesz jedno tu a drugie tam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.