290
295
293
226
Strefa ekspertów HVACR

centrale dospelu

Konrad, czas już pokazał,że jak sie dobrze zapłaci to we dwóch można zrobić to co inni przez całe lata. W tym roku sprzedali podobno już 200 central.

Jacuś, informuję cię, że Poczta Polska jeszcze istnieje i jezeli chcesz coś przekazać Konradowi to wyślij list.
Znalezienie 200 frajerów w Polsce to słaby wynik. Sprzedać to żadna sztuka ale obsłużyć to juz nie tak łatwo. Czekam niecierpliwie kiedy i mi trafi się projekt na Dospelu, ciekawe jakiej będzie jakości, czy takiej jak projekty Swegona ?
A komu płacicie żeby sprzedać centrale ?

Dospel sprzedał 200 central jakich..?
Mówimy o ilości czy o jakości?

Wally, chyba wiem o czym myślisz.Czuje , że się zgadzamy .
Dorzucę od siebie . kiedyś próbowałem dowiedzieć się paru ważnych informacji o ich wyrobach w tym o rzekomo produkowanych przez nich centralach - katastrofa i wstyd .

Codziennie widze ich reklamy w telewizji, więc musza mieć kase na reklamę , a kasa musi pochodzic ze sprzedaży. Więc jednak chyba coś sprzedają lub finansuja promocję z innych źródeł.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.